Samuel Eto’o demenuje plotki łączące go z PSG

Samuel Eto’o demenuje plotki łączące go z PSG
Redakcja
Redakcja
Źródło: Soccerway

Samuel Eto’o, napastnik drużyny Anży Machaczkała zdementował plotki łączące go z vice-mistrzem Francji, drużyna Paris Saint-Germain.

Spekulowało się, że kapitan reprezentacji Kamerunu opuści drużynę z Dagestanu i przeniesie się do PSG, by grać w Lidze Mistrzów. Sam zainteresowany rozwiał wszystkie wątpliwości na swojej stronie internetowej.

- Zakwalifikowanie się do Ligi Europy jest daleko od naszego głównego celu, mam jednak nadzieję, że będzie to początek wielkiej przygody, która zabierze nas na szczyt europejskiej piłki.

- To był mój cel i ambicja, gdy tylko przyszedłem do Anży i liczę na wszystkich, że się jemu całkowicie poświęcimy i będziemy dobrze grać w rozgrywkach ligowych, oraz postaramy się godnie reprezentować Rosję w Lidze Europy. Dziękuję Wam wszystkim – napisał Samuel Eto’o

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Julian Nagelsmann chciałby zrewolucjonizować piłkę nożną i dawać zawodnikom słuchawki na czas meczu Julian Nagelsmann chciałby zrewolucjonizować piłkę nożną i dawać zawodnikom słuchawki na czas meczu Michał Przybylski chce zagrać w nowej reprezentacji. Czeka na obywatelstwo Michał Przybylski chce zagrać w nowej reprezentacji. Czeka na obywatelstwo OFICJALNIE: Turcja nie rezygnuje jeszcze z walki o mundial. Nowy selekcjoner OFICJALNIE: Turcja nie rezygnuje jeszcze z walki o mundial. Nowy selekcjoner Legendarny Jimmy Greaves nie żyje Legendarny Jimmy Greaves nie żyje FIFA 22: 27 najlepszych piłkarzy z Ligue 1. Wśród nich Arkadiusz Milik FIFA 22: 27 najlepszych piłkarzy z Ligue 1. Wśród nich Arkadiusz Milik FC Barcelona z TRZEMA wielkimi transferami w 2022 roku? Główny cel, marzenie i szansa FC Barcelona z TRZEMA wielkimi transferami w 2022 roku? Główny cel, marzenie i szansa OFICJALNIE: Paulinho odszedł z Al-Ahli po rozegraniu czterech meczów OFICJALNIE: Paulinho odszedł z Al-Ahli po rozegraniu czterech meczów

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy