Sané wciąż wyceniany na 70 milionów euro

Sané wciąż wyceniany na 70 milionów euro
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Sky Sport Deutschland

Mimo trwającego kryzysu, Manchester City nie zmienił swoich oczekiwań co do ceny za Leroya Sané. Anglicy od Bayernu Monachium żądają 70 milionów euro.

24-latek to długoterminowy cel mistrza Niemiec, który walczył o niego już poprzedniego lata. Wówczas negocjacje zahamowała poważna kontuzja zawodnika. Dziś z jego zdrowiem jest już dużo lepiej, a do pełni szczęścia właściwie brakuje mu rytmu meczowego.

Skrzydłowy aktualnie jest celem numer jeden bawarskiego ekipy, a Manchester City nie walczy już tak bardzo o jego zatrzymanie. Nie oznacza to jednak, że „Obywatele” zamierzają go oddać za przysłowiową czapkę gruszek.

Angielski klub chce zarobić na sprzedaży Leroya Sané 70 milionów euro (62 miliony funtów), przy czym jak dotąd Niemcy proponują górą 40 milionów euro.

Stacja Sky Sport Deutschland podaje, że chociaż znaleźliśmy się w dobie kryzysu wywołanego pandemią koronawirusa, władze Manchesteru City ani myślą schodzić z ceny i utrzymują, że tylko poprzez spełnienie ich oczekiwań finansowych operacja może dojść do skutku. Jednocześnie należy wiedzieć, że rozmowy pomiędzy oboma klubami wciąż trwają.

21-latek, który w trwającym sezonie rozegrał tylko dwa spotkania (w tym jedno w drużynie rezerw), już wcześniej porozumiał się z Bayernem Monachium w kwestii indywidualnych warunków współpracy. Wybrał on sobie nawet numer.

Bacząc jednak na powyższe informacje, wiele wskazuje na to, że będzie on musiał jeszcze sporo poczekać na finalizację swojego transferu do stolicy Bawarii.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Wieczysta Kraków w transferowej ofensywie. Dwóch piłkarzy Ekstraklasy na radarze Wieczysta Kraków w transferowej ofensywie. Dwóch piłkarzy Ekstraklasy na radarze Manchester City przygotowuje hitowy transfer w razie odejścia Fernandinho Manchester City przygotowuje hitowy transfer w razie odejścia Fernandinho Dominik Furman wróci do Ekstraklasy?! Dominik Furman wróci do Ekstraklasy?! Legia Warszawa finalizuje dwa letnie transfery Legia Warszawa finalizuje dwa letnie transfery FC Barcelona: Czas zastąpić Busquetsa. TRZECH zawodników na szczycie listy FC Barcelona: Czas zastąpić Busquetsa. TRZECH zawodników na szczycie listy Szczęsny nie narzeka na brak zainteresowania. Wybierze kontrowersyjny kierunek?! Szczęsny nie narzeka na brak zainteresowania. Wybierze kontrowersyjny kierunek?! Cristiano Ronaldo zaplanował ostatnie lata kariery?! Celem wielki powrót! Cristiano Ronaldo zaplanował ostatnie lata kariery?! Celem wielki powrót!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy