Sané wciąż wyceniany na 70 milionów euro

Sané wciąż wyceniany na 70 milionów euro
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Sky Sport Deutschland

Mimo trwającego kryzysu, Manchester City nie zmienił swoich oczekiwań co do ceny za Leroya Sané. Anglicy od Bayernu Monachium żądają 70 milionów euro.

24-latek to długoterminowy cel mistrza Niemiec, który walczył o niego już poprzedniego lata. Wówczas negocjacje zahamowała poważna kontuzja zawodnika. Dziś z jego zdrowiem jest już dużo lepiej, a do pełni szczęścia właściwie brakuje mu rytmu meczowego.

Skrzydłowy aktualnie jest celem numer jeden bawarskiego ekipy, a Manchester City nie walczy już tak bardzo o jego zatrzymanie. Nie oznacza to jednak, że „Obywatele” zamierzają go oddać za przysłowiową czapkę gruszek.

Angielski klub chce zarobić na sprzedaży Leroya Sané 70 milionów euro (62 miliony funtów), przy czym jak dotąd Niemcy proponują górą 40 milionów euro.

Stacja Sky Sport Deutschland podaje, że chociaż znaleźliśmy się w dobie kryzysu wywołanego pandemią koronawirusa, władze Manchesteru City ani myślą schodzić z ceny i utrzymują, że tylko poprzez spełnienie ich oczekiwań finansowych operacja może dojść do skutku. Jednocześnie należy wiedzieć, że rozmowy pomiędzy oboma klubami wciąż trwają.

21-latek, który w trwającym sezonie rozegrał tylko dwa spotkania (w tym jedno w drużynie rezerw), już wcześniej porozumiał się z Bayernem Monachium w kwestii indywidualnych warunków współpracy. Wybrał on sobie nawet numer.

Bacząc jednak na powyższe informacje, wiele wskazuje na to, że będzie on musiał jeszcze sporo poczekać na finalizację swojego transferu do stolicy Bawarii.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych FIFA The Best 2020: Nominacje wśród trenerów. Jest duża niespodzianka FIFA The Best 2020: Nominacje wśród trenerów. Jest duża niespodzianka FIFA The Best 2020: Nominacje dla najlepszych piłkarzy i piłkarek. Wręczenie nagród już 17 grudnia! FIFA The Best 2020: Nominacje dla najlepszych piłkarzy i piłkarek. Wręczenie nagród już 17 grudnia! Bayern Monachium wstrzymuje negocjacje z następnym zawodnikiem. Czeka go „okres próbny” Bayern Monachium wstrzymuje negocjacje z następnym zawodnikiem. Czeka go „okres próbny” AC Milan wytypował następcę Çalhanoğlu. Możliwy głośny wolny transfer! AC Milan wytypował następcę Çalhanoğlu. Możliwy głośny wolny transfer! Buksa lepszy od Przybyłki. New England Revolution pozostaje w grze o zwycięstwo w MLS [WIDEO] Buksa lepszy od Przybyłki. New England Revolution pozostaje w grze o zwycięstwo w MLS [WIDEO] Liga Mistrzów: Haaland rekordzistą. Nikt tak szybko nie strzelił tylu bramek Liga Mistrzów: Haaland rekordzistą. Nikt tak szybko nie strzelił tylu bramek Ogromne zamieszanie w Schalke. Dyrektor odwołany, trzech piłkarzy zawieszonych [OFICJALNIE] Ogromne zamieszanie w Schalke. Dyrektor odwołany, trzech piłkarzy zawieszonych [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy