Saponara odchodzi z Milanu

Saponara odchodzi z Milanu
Redakcja
Redakcja
Źródło: Gianluca Di Marzio

Riccardo Saponara w styczniu prawdopodobnie przeniesie się do trzeciej drużyny Serie B, Bologna FC.

„Rossoblu” pomimo tego, że występują na drugim poziomie rozgrywkowym, to są jednym z najbardziej aktywnych włoskich klubów w trwającym okienku transferowym. Tym razem na ich celowniku znalazł się 23-letni pomocnik Milanu, który w klubie z Lombardii nie ma większych szans na grę. W trwających rozgrywkach tylko raz znalazł się w wyjściowym składzie „Rossonerich”, a pozostałe mecze oglądał z ławki rezerwowych lub z wysokości trybun.

Według informacji włoskich mediów, oba kluby doszły już do porozumienia i oficjalne potwierdzenie transferu jest kwestią najbliższych kilku dni.

Bologna nie poprzestaje jednak na transferze Saponary, bo niemal pewne jest, że przeniesie się tam również Josip Iličič z Fiorentiny. W przypadku Słoweńca także nie mamy jednak oficjalnego potwierdzenia, ale można już zakładać, że wspomniana dwójka będzie stanowić o sile pomocy drużyny, która marzy o powrocie do Serie A.

Saponara trafił do Milanu z Empoli w 2013 roku za około cztery miliony euro, ale od tamtej pory zaliczył w ich barwach jedynie osiem spotkań.

 


Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Wieczysta Kraków gra dalej w Pucharze Polski. Coraz bliżej szczebla centralnego Wieczysta Kraków gra dalej w Pucharze Polski. Coraz bliżej szczebla centralnego Tomasz Hajto gotów pomóc swojemu byłemu klubowi Tomasz Hajto gotów pomóc swojemu byłemu klubowi Liga Mistrzów zmienia format. Na co zwrócić uwagę? Liga Mistrzów zmienia format. Na co zwrócić uwagę? Manchester City: Domowa koszulka na sezon 2021/2022 [FOTO] Manchester City: Domowa koszulka na sezon 2021/2022 [FOTO] OFICJALNIE: Juventus i Milan rezygnują. W Superlidze zostają... dwa kluby OFICJALNIE: Juventus i Milan rezygnują. W Superlidze zostają... dwa kluby Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy