Săpunaru do Betisu?

Săpunaru do Betisu? fot. Transfery.info
Redakcja
Redakcja
Źródło: El Desmarque

"Verdiblancos" zaczynają rozglądać się za potencjalnymi kandydatami do wzmocnienia rywalizacji na prawej stronie obrony. Wybór padł na Cristiana Săpunaru.

Kontrakt 29-letniego Rumuna grającego w barwach Realu Saragossa wygasa po zakończeniu bieżącego sezonu. Włodarze "Blanquillos" już zaproponowali zawodnikowi przedłużenie umowy na kolejne cztery lata. Sam piłkarz nie zdecydował jeszcze o swojej przyszłości.

Oprócz Betisu zainteresowanie Săpunaru wyraziło również PSV Eindhoven oraz kluby z Bundesligi. Kwota, którą trzeba będzie zapłacić obrońcy za rok gry waha się w okolicach 700 tysięcy euro. Według andaluzyjskich mediów zespół z Benito Villamarín jest przygotowany na taki wydatek.

Rumun rozegrał w tym sezonie w klubie z Aragonii 33 spotkania. Zapisał na swoim koncie dwa trafienia. Ma w swoim dorobku również dziewięć występów w reprezentacji narodowej.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Bayern Monachium wycenił Lucasa Hernándeza. Oczekiwanie na ofertę giganta! Bayern Monachium wycenił Lucasa Hernándeza. Oczekiwanie na ofertę giganta! Bayern Monachium krok bliżej wielkiego transferu. Pozytywne spotkanie Bayern Monachium krok bliżej wielkiego transferu. Pozytywne spotkanie Wisła Kraków pozbędzie się niechcianego pomocnika. „99 procent” [POTWIERDZONE] Wisła Kraków pozbędzie się niechcianego pomocnika. „99 procent” [POTWIERDZONE] Raków Częstochowa: To drugi letni nabytek mistrza Polski [OFICJALNIE] Raków Częstochowa: To drugi letni nabytek mistrza Polski [OFICJALNIE] Carlo Ancelotti bardzo go ceni. Real Madryt może ruszyć po niego w letnim oknie transferowym Carlo Ancelotti bardzo go ceni. Real Madryt może ruszyć po niego w letnim oknie transferowym Raków Częstochowa: Potwierdzenie dwóch transferów tuż-tuż Raków Częstochowa: Potwierdzenie dwóch transferów tuż-tuż PSV Eindhoven zauroczone Polakiem. Chce go u siebie PSV Eindhoven zauroczone Polakiem. Chce go u siebie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy