Schürrle chce zostać w Premier League

Schürrle chce zostać w Premier League fot. FotoPyk
Karol Brandt
Źródło: Sport Bild | Fanatik

Pomimo tego, że po zakończeniu sezonu wypożyczenie André Schürrle do Fulham dobiegnie końca, gracz nie zamierza opuszczać Anglii.

25 lipca angielskie Fulham doszło do porozumienia z Borussią Dortmund w sprawie dwuletniego wypożyczenia 28-letniego skrzydłowego, który nie znajdował się w planach Luciena Favre’a. W umowie zawarto zapis mówiący o tym, że w przypadku relegacji „Białych” wypożyczenie ulega skróceniu.

Tym samym planowo Niemiec po zakończeniu sezonu powinien wrócić do zespołu dortmundczyków. Okazuje się jednak, że bohater największego transferu w dziejach ekipy z Signal Iduna Park ma nieco inne plany.

„Sport Bild” donosi bowiem, że André Schürrle dobrze czuje się w Anglii i tym samym chciałby pozostać w Premier League na kolejny sezon. Jego liczby z bieżącej kampanii prezentują się następująco: 25 spotkań i sześć trafień. Dodajmy, że umowa 57-krotnego reprezentanta „Orłów” wygasa dopiero w połowie 2021 roku.

Na razie nie wiadomo nic na temat zainteresowania ze strony angielskich zespołów doświadczonym Niemcem. Wiadomo jednak o obserwacji gracza przez tureckie Fenerbahçe.

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy