Sebastian Giovinco z nową opcją powrotu do Europy

Sebastian Giovinco z nową opcją powrotu do Europy fot. https://www.the-afc.com/
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: SDNA

Sebastian Giovinco znalazł się w kręgu zainteresowań PAOK-u - poinformowało „SDNA”.

Doświadczony napastnik szuka skutecznej drogi ucieczki z Al-Hilal na pół roku przed wygaśnięciem obowiązującego porozumienia. Ma jednak kłopot ze znalezieniem nowego pracodawcy, który byłby w stanie spełnić jego wysokie wymagania.

Nie tak dawno pojawiły się w mediach informacje wskazujące na to, że poważne zainteresowanie usługami 34-letniego zawodnika przejawia Venezia.

Od tego czasu beniaminek Serie A nie przybliżył się w znaczącym stopniu do sprowadzenia filigranowego napastnika, mimo że ten bardzo chętnie wróciłby do rodzimego kraju.

I ten fakt może wykorzystać PAOK, który zdaniem dziennikarzy „SDNA” oraz doniesień napływających z Arabii Saudyjskiej, jest otwarty na nawiązanie współpracy z Sebastianem Giovinco.

Wielkim zwolennikiem sprowadzenia Włocha do Salonik jest nowy szkoleniowiec drużyny - Răzvan Lucescu. Rumun współpracował nie tak dawno z ofensywnym piłkarzem właśnie w Al-Hilal, z którego został zwolniony w połowie lutego.

Były gracz Juventusu, Empoli, Parmy oraz Toronto występuje w azjatyckim klubie od stycznia 2019 roku. Od tego czasu rozegrał 83 spotkania dla saudyjskiego zespołu i strzelił w nich 16 goli oraz zanotował 19 asyst. Razem z „Niebieską Falą” wywalczył dwukrotnie mistrzostwo (2019/2020, 2020/2021) i raz puchar kraju (2019/2020) oraz sięgnął po zwycięstwo w Azjatyckiej Lidze Mistrzów (2018/2019).

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Transfery - Relacja na żywo [01/08/2021] Transfery - Relacja na żywo [01/08/2021] Czesław Michniewicz grzmi po porażce z Radomiakiem. Zapowiada wyciągnięcie konsekwencji wobec Mladenovicia i Josué Czesław Michniewicz grzmi po porażce z Radomiakiem. Zapowiada wyciągnięcie konsekwencji wobec Mladenovicia i Josué Juventus finalizuje transfer napastnika Juventus finalizuje transfer napastnika Josip Iličić bohaterem głośnego transferu. „Przygotowuje się do znalezienia nowego klubu” Josip Iličić bohaterem głośnego transferu. „Przygotowuje się do znalezienia nowego klubu” Roman Jaremczuk zmienia klub po bardzo udanym sezonie w Belgii i dwóch golach na EURO 2020 [OFICJALNIE] Roman Jaremczuk zmienia klub po bardzo udanym sezonie w Belgii i dwóch golach na EURO 2020 [OFICJALNIE] Paulo Fonseca prowadzi zaawansowane rozmowy z nowym klubem Paulo Fonseca prowadzi zaawansowane rozmowy z nowym klubem Dick Advocaat powraca w roli selekcjonera [OFICJALNIE] Dick Advocaat powraca w roli selekcjonera [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy