Sebastian Musiolik zabrał głos na temat zaległości finansowych w Górniku Zabrze

Sebastian Musiolik zabrał głos na temat zaległości finansowych w Górniku Zabrze fot. FotoPyK
Jan Chromik
Jan Chromik
Źródło: Goal.pl

Sebastian Musiolik udzielił wywiadu Luce Pawlikowi z portalu Goal.pl. Napastnik Górnika Zabrze poruszył w nim między innymi temat zaległości w wypłacie wynagrodzeń.

W piątek piłkarskie media w Polsce obiegła informacja o strajku, który podjęli piłkarze Górnika Zabrze w związku z tym, że od dwóch miesięcy nie otrzymali oni swoich wypłat. Sytuacja miała dosyć szybko zostać opanowana przez działaczy, ale atmosfera wokół klubu stała się nieciekawa.

Na łamach portalu Goal.pl na temat zaległości finansowych wypowiedział się Sebastian Musiolik, który latem dołączył do klubu i zazwyczaj jest pierwszym wyborem Jana Urbana, jeśli chodzi o pozycję napastnika.

- Nie czytałem wywiadu Lukasa, ale domyślam się, co mogło się w nim znajdować. Pewnie były w nim zawarte słowa o zaległościach finansowych i sytuacji w klubie. Tak naprawdę nie powiedział nic odkrywczego, ale powiedział o tym otwarcie. Poldi jest głosem szatni i mam takie zdanie jak on. Mogę podpisać się pod tym i cała drużyna również - powiedział 27-latek na temat wywiadu Lukasa Podolskiego udzielonego portalowi „WP SportoweFakty”, który rozpoczął temat zaległości finansowych w śląskim klubie.

- Każdy, kto gra dzisiaj w Górniku, jest profesjonalistą. Te sprawy, które dzieją się wokół nas, mogą mieć na naszą postawę jakiś wpływ, ale musimy się koncentrować na tym, co na boisku. Nawet jeśli byłaby niewyobrażalnie straszna sytuacja, to my nic nie wskóramy tym, że będziemy słabiej grać, czy trenować mniej intensywnie. Każdy pracuję w końcu tak naprawdę na swoje nazwisko. Sam zostanie rozliczony i może zostać sam z tym problemem. Każdy chce grać jak najlepiej. Brak pensji od dwóch miesięcy to nie jest sytuacja, która paraliżuje nam nogi. Z drugiej strony to nie jest też coś, wokół czego można przejść obojętnie. Trzeba o takich sprawach mówić. To, że na boisku prezentujemy się dobrze, to chwała nam za to - powiedział Musiolik zapytany o wpływ problemów z wypłatami na postawę zawodników.

Cały wywiad z napastnikiem Górnika można przeczytać - Tutaj.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Transfery - Relacja na żywo [14/04/2024] Transfery - Relacja na żywo [14/04/2024] Były gracz Lecha Poznań wyśmiał Mariusza Rumaka. „Pajacowanie. grają tak obrzydliwie...” Były gracz Lecha Poznań wyśmiał Mariusza Rumaka. „Pajacowanie. grają tak obrzydliwie...” Erik ten Hag wyszedł w trakcie konferencji. Nie wytrzymał po pytaniu dziennikarza [WIDEO] Erik ten Hag wyszedł w trakcie konferencji. Nie wytrzymał po pytaniu dziennikarza [WIDEO] OFICJALNIE: Fernando Santos zwolniony z Beşiktaşu OFICJALNIE: Fernando Santos zwolniony z Beşiktaşu Mariusz Rumak wezwany na dywanik przez kibiców Lecha Poznań. „Pierwszy wbiegł do szatni...” [WIDEO] Mariusz Rumak wezwany na dywanik przez kibiców Lecha Poznań. „Pierwszy wbiegł do szatni...” [WIDEO] OFICJALNIE: Zawodnik Bayernu Monachium trafił do szpitala. „Koniec sezonu”  [WIDEO] OFICJALNIE: Zawodnik Bayernu Monachium trafił do szpitala. „Koniec sezonu” [WIDEO] „Przyszedł na trening pijany. Uderzył młodego chłopaka”. Neymar wzięty pod lupę „Przyszedł na trening pijany. Uderzył młodego chłopaka”. Neymar wzięty pod lupę

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy