Sebastian Szymański gotowy do gry

Sebastian Szymański gotowy do gry fot. FotoPyk
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Przegląd Sportowy | Dynamo Moskwa

Piotr Wołosik z „Przeglądu Sportowego” przeprowadził wywiad z Sebastianem Szymańskim, u którego 21 czerwca zdiagnozowano koronawirusa. Polak ma się już jednak dobrze i znalazł się w kadrze na mecz z Urałem Jekaterynburg.

Zgodnie z terminarzem, swój pierwszy mecz po wznowieniu rozgrywek Dynamo Moskwa powinno rozegrać 21 czerwca. Przedtem przeprowadzono w drużynie testy na obecność COVID-19 w organizmie i dały one pozytywny wynik u trzech graczy. Jednym z nich był reprezentant Polski, który okres kwarantanny ma już jednak za sobą.

– Właśnie dobiegła końca moja kwarantanna. Czuję się doskonale. Kolejne testy, wykonane w szpitalu, były już negatywne. Jestem w stu procentach zdrowy – potwierdził Szymański w rozmowie z „Przeglądem Sportowym”.

21-latek wraz z pojawieniem się koronawirusa poczuł się nieco gorzej. Objawy, ku uciesze najbliższych, szybko ustąpiły.

– W dniu, w którym test wykazał, że dopadł mnie koronawirus przez dwie, trzy godziny miałem podwyższoną temperaturę, 37,5 – zdradził.

– Nie było ani jednego dnia, bym czuł się źle – uzupełnił.

Polak przegapił trzy spotkania, ale jest już do dyspozycji trenera i tym samym otrzymał powołanie na dzisiejsze starcie z Urałem Jekaterynburg (godzina 16:00). Ta decyzja zaskoczyła chyba samego zawodnika, który w rozmowie z Piotrem Wołosikiem przyznał, że nie znajdzie się w kadrze. Stało się jednak inaczej.

Dorobek pięciokrotnego reprezentanta „Biało-Czerwonych” z trwającego sezonu to 22 mecze, gol i asysta.

Cała rozmowa z Sebastianem Szymańskim

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] RB Lipsk sięga po amerykański talent. Wszystko zostanie w rodzinie RB Lipsk sięga po amerykański talent. Wszystko zostanie w rodzinie Patryk Małecki z atrakcyjną ofertą z III ligi Patryk Małecki z atrakcyjną ofertą z III ligi Legia Warszawa finalizuje pierwszy zimowy transfer - skrzydłowy Legia Warszawa finalizuje pierwszy zimowy transfer - skrzydłowy Kuriozalna sytuacja po meczu FC Porto. Pepe niemalże pobił się z kolegą z zespołu [WIDEO] Kuriozalna sytuacja po meczu FC Porto. Pepe niemalże pobił się z kolegą z zespołu [WIDEO] Papu Gómez zagra w Hiszpanii. Znamy szczegóły transferu z Atalanty Papu Gómez zagra w Hiszpanii. Znamy szczegóły transferu z Atalanty OFICJALNIE: Lampard wydał oświadczenie po zwolnieniu z Chelsea OFICJALNIE: Lampard wydał oświadczenie po zwolnieniu z Chelsea Wisła Kraków: Przyszedł zimą i odszedł zimą. Tim Hall już poza klubem [OFICJALNIE] Wisła Kraków: Przyszedł zimą i odszedł zimą. Tim Hall już poza klubem [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy