Sebastian Szymański z transferem po mundialu? Topowa liga

Sebastian Szymański z transferem po mundialu? Topowa liga fot. Mikolaj Barbanell / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: CalcioMercato.com

Sebastian Szymański znalazł się na celowniku Atalanty, o czym informuje CalcioMercato.com. Polak miałby potencjalnie zastąpić w Lombardii Rusłana Malinowskiego.

Sebastian Szymański formalnie jest zawodnikiem Dynama Moskwa, ale obecnie przebywa na wypożyczeniu w Feyenoordzie. Holendrzy zastrzegli sobie w tym przypadku opcję wykupu, która opiewa na dziewięć milionów euro i niemal na pewno z niej skorzystają.

Od początku swojego pobytu w Eredivisie 23-latek spisuje się bardzo dobrze i na kanwie tych występów otrzymał zresztą powołanie do reprezentacji Polski na Mistrzostwa Świata w Katarze. Wystąpił zresztą przeciwko Meksykowi (0-0).

W kuluarach mówi się natomiast coraz więcej na temat potencjalnego transferu Szymańskiego w zimowym oknie transferowym. Wcześniej zainteresowanie nim przejawiały drużyny z LaLigi, ale temat delikatnie przygasł. Teraz z kolei według doniesień CalcioMercato.com chęć pozyskania ofensywnego pomocnika przejawia Atalanta.

Działacze włoskiego klubu bacznie śledzą poczynania 23-latka na mundialu i kto wie, czy zaraz po turnieju nie wpłynie za niego stosowna oferta.

Skąd w ogóle pojawił się pomysł? Nie można wykluczyć, że w zimie do Premier League trafi Rusłan Malinowski, dlatego przedstawiciele Atalanty chcą się zabezpieczyć na wypadek odejścia Ukraińca.

Szymański od początku swojego pobytu w Holandii rozegrał łącznie 18 meczów, a w tym czasie strzelił siedem goli i zaliczył cztery asysty.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Santiago Hezze stara się o polskie obywatelstwo Santiago Hezze stara się o polskie obywatelstwo „To jest piłkarski i taktyczny debilizm”, „Są Tottenhamem Ekstraklasy” [WIDEO] „To jest piłkarski i taktyczny debilizm”, „Są Tottenhamem Ekstraklasy” [WIDEO] Wojciech Szczęsny z nieba do piekła i znowu do nieba [WIDEO] Wojciech Szczęsny z nieba do piekła i znowu do nieba [WIDEO] Dlatego Sebastian Staszewski przez 10 lat nie rozmawiał z Robertem Lewandowskim Dlatego Sebastian Staszewski przez 10 lat nie rozmawiał z Robertem Lewandowskim Adam Nawałka skłonny objąć nowy zespół, ale... na pół roku?! Adam Nawałka skłonny objąć nowy zespół, ale... na pół roku?! Ze Śląska Wrocław na Wyspy Brytyjskie. Transfer definitywny Ze Śląska Wrocław na Wyspy Brytyjskie. Transfer definitywny To on ma zostać nowym team managerem reprezentacji Polski. Piłkarze go dobrze znają To on ma zostać nowym team managerem reprezentacji Polski. Piłkarze go dobrze znają

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy