Sebastian Szymański znów łączony z LaLigą. Jest wysoko na liście życzeń

Sebastian Szymański znów łączony z LaLigą. Jest wysoko na liście życzeń fot. FotoPyK
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: WP SportoweFakty

Sebastian Szymański znajduje się w dalszym ciągu w kręgu zainteresowań Sevilli. Dyrektor sportowy Monchi umieścił reprezentanta Polski wysoko na swojej liście życzeń - poinformował Rafał Sierhej z „WP SportoweFakty”.

Ofensywny pomocnik nie skorzystał w trakcie ostatnich rozgrywek z furtki otworzonej przez FIFA i pomimo nacisków opinii publicznej dokończył sezon w barwach Dynama Moskwa.

W międzyczasie agent Mariusz Piekarski zapewniał, że jego klient rozpocznie następne zmagania w nowym miejscu i definitywnie zakończy swoją przygodę z rosyjskim futbolem.

Od tego czasu Sebastian Szymański dokładnie analizuje wszelkie dostępne mu opcje i jeszcze nie podjął ostatecznej decyzji odnoszącej się do wyboru nowego pracodawcy.

A tym może zostać Sevilla. Klub z Andaluzji był już w ubiegłych miesiącach wymieniany jako jeden z zespołów zainteresowanych usługami reprezentanta Polski.

Teraz te informacje potwierdza Rafał Sierhej z „WP SportoweFakty”, który, powołując się na źródła bliskie hiszpańskiej drużynie, przekonuje, że dyrektor sportowy Monchi umieścił bardzo wysoko na swojej liście życzeń 23-letniego zawodnika. Docenia on w naszym piłkarzu niezwykłą wszechstronność oraz widzi w nim dobrą inwestycję na przyszłość.

Wcześniejsze pojawiające się w mediach doniesienia wskazują na to, że Dynamo Moskwa zgodzi się na przedwczesne zakończenie współpracy z Szymańskim po otrzymaniu za niego oferty opiewającej na przynajmniej 12 milionów euro. Oznacza to znaczące obniżenie oczekiwań rosyjskiego klubu, który jeszcze nie tak dawno celował w zainkasowanie grubo ponad 20 milionów euro za ofensywnego gracza.

Reprezentant Polski zgromadził w ubiegłym sezonie na swoim koncie sześć trafień i dziewięć asyst w 31 meczach.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Tomasz Kędziora zrobił swoje. Czas na zmianę klubu Tomasz Kędziora zrobił swoje. Czas na zmianę klubu Tymoteusz Puchacz zdeterminowany. Chce odejść z Unionu Berlin Tymoteusz Puchacz zdeterminowany. Chce odejść z Unionu Berlin OFICJALNIE: Casemiro odchodzi z Realu Madryt. Rozpoczyna się wyścig z czasem OFICJALNIE: Casemiro odchodzi z Realu Madryt. Rozpoczyna się wyścig z czasem Borussia Dortmund komentuje plotki na temat transferu Cristiano Ronaldo. „Kocham tego zawodnika” Borussia Dortmund komentuje plotki na temat transferu Cristiano Ronaldo. „Kocham tego zawodnika” Wyjaśniona przyszłość Milana Škriniara Wyjaśniona przyszłość Milana Škriniara Premier League: Antonio Conte i Thomas Tuchel ukarani [OFICJALNIE] Premier League: Antonio Conte i Thomas Tuchel ukarani [OFICJALNIE] Chelsea z oficjalną ofertą za Pierre'a-Emericka Aubameyanga. 15 milionów funtów plus zawodnik Chelsea z oficjalną ofertą za Pierre'a-Emericka Aubameyanga. 15 milionów funtów plus zawodnik

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy