Sędzia po nieuznanym golu Portugalii: Przeprosiłem Fernando Santosa

Sędzia po nieuznanym golu Portugalii: Przeprosiłem Fernando Santosa fot. FotoPyK
Redakcja
Redakcja
Źródło: A Bola

Arbiter meczu Portugalia - Serbia, Danny Makkelir, przeprosił selekcjonera gospodarzy, Fernando Santosa.

W sobotę w ramach eliminacji do Mistrzostw Świata w Katarze Portugalczycy podjęli Serbów. Spotkania zakończyło się remisem 2:2.

W doliczonym czasie gry Cristiano Ronaldo strzelił do pustej bramki. Sędziowie uznali jednak, że piłkę przed linią wybił Stefan Mitrović.

Wtedy pięciokrotny zdobywca Złotej Piłki wpadł w szał, rzucił opaską kapitańską w ziemię, obejrzał żółtą kartę oraz udał się do szatni jeszcze przed końcowym gwizdkiem.

Jak się później okazało, gol powinien zostać zaliczony.

W rozmowie z „A Bolą” arbiter meczu, Danny Makkelir, przyznał się do błędu.

- Zgodnie z polityką FIFA, mogę tylko powiedzieć, że przeprosiłem trenera reprezentacji, pana Fernando Santosa, i reprezentację Portugalii za to co się stało. Jako zespół arbitrów zawsze ciężko pracujemy, aby podejmować dobre decyzje. Nie jesteśmy szczęśliwi, gdy tak dużo się o nas mówi - powiedział 38-letni Holender.

KACPER SASIAK

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Transfery - Relacja na żywo [01/08/2021] Transfery - Relacja na żywo [01/08/2021] Czesław Michniewicz grzmi po porażce z Radomiakiem. Zapowiada wyciągnięcie konsekwencji wobec Mladenovicia i Josué Czesław Michniewicz grzmi po porażce z Radomiakiem. Zapowiada wyciągnięcie konsekwencji wobec Mladenovicia i Josué Juventus finalizuje transfer napastnika Juventus finalizuje transfer napastnika Josip Iličić bohaterem głośnego transferu. „Przygotowuje się do znalezienia nowego klubu” Josip Iličić bohaterem głośnego transferu. „Przygotowuje się do znalezienia nowego klubu” Roman Jaremczuk zmienia klub po bardzo udanym sezonie w Belgii i dwóch golach na EURO 2020 [OFICJALNIE] Roman Jaremczuk zmienia klub po bardzo udanym sezonie w Belgii i dwóch golach na EURO 2020 [OFICJALNIE] Paulo Fonseca prowadzi zaawansowane rozmowy z nowym klubem Paulo Fonseca prowadzi zaawansowane rozmowy z nowym klubem Dick Advocaat powraca w roli selekcjonera [OFICJALNIE] Dick Advocaat powraca w roli selekcjonera [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy