Sensacyjna decyzja. Jakub Kwiatkowski odchodzi z reprezentacji Polski

Sensacyjna decyzja. Jakub Kwiatkowski odchodzi z reprezentacji Polski fot. FotoPyK
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Tomasz Włodarczyk [Meczyki.pl]

Jakub Kwiatkowski, czyli team manager reprezentacji Polski, żegna się z zespołem - informuje Tomasz Włodarczyk z Meczyki.pl. Prawdopodobnie odejdzie też z PZPN-u.

Reprezentacja Polski przeszła w ostatnich miesiącach spore zmiany. Pierwsza z nich to przede wszystkim selekcjoner. We wrześniu miejsce Fernando Santosa zajął Michał Probierz.

Nowy szkoleniowiec zaprowadził w zespole porządki. W połowie listopada ze sztabu odeszli jego asystenci, czyli Remigiusz Rzepka oraz Andrzej Kasprzak. To tylko preludium roszad.

Według informacji podawanych przez Tomasza Włodarczyka z Meczyki.pl, z reprezentacją Polski żegna się również team manager, czyli Jakub Kwiatkowski.

„Decyzja federacji jest szokująca, bo Kwiatkowski jest uważany przez piłkarzy i dziennikarzy za wielkiego profesjonalistę. Cenili go też kolejni selekcjonerzy” - twierdzi Włodarczyk.

Rozstanie z reprezentacją Polski prawdopodobnie zwiastuje w przypadku Kwiatkowskiego również odejście z PZPN-u.

46-latek współpracował z drużyną narodową od 2013 roku, a więc pomagał kilku selekcjonerom. Początkowo był rzecznikiem prasowym, a następnie team managerem.

Kwiatkowski uczestniczył w dwóch finałach Mistrzostw Europy oraz w dwóch mundialach.

Reprezentacja Polski już bez niego w marcu rozegra baraże o EURO 2024. W półfinale czeka nas starcie z Estonią.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Kadra Katalonii na mecz towarzyski z Panamą. Jest ciekawie! OFICJALNIE: Kadra Katalonii na mecz towarzyski z Panamą. Jest ciekawie! Wymiana bramkarzy z udziałem Łukasza Skorupskiego?! Wymiana bramkarzy z udziałem Łukasza Skorupskiego?! OFICJALNIE: Thiago Motta podjął decyzję OFICJALNIE: Thiago Motta podjął decyzję Lech Poznań potwierdził rozstanie z drugim piłkarzem [OFICJALNIE] Lech Poznań potwierdził rozstanie z drugim piłkarzem [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Cracovia czyści. Odchodzi pięciu piłkarzy OFICJALNIE: Cracovia czyści. Odchodzi pięciu piłkarzy OFICJALNIE: Julen Lopetegui wraca do Premier League OFICJALNIE: Julen Lopetegui wraca do Premier League Vincent Kompany wskoczy na podium najdroższych trenerów świata? Bayern Monachium negocjuje wykup Vincent Kompany wskoczy na podium najdroższych trenerów świata? Bayern Monachium negocjuje wykup

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy