Sensacyjna wymiana w Serie A?

Sensacyjna wymiana w Serie A?
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: La Gazetta dello Sport | Transfery.info

Wymiana Mirko Vučinić - Fredy Guarin może być jednym z najbardziej zaskakujących ruchów transferowych styczniowego okna.

Inter w czarnogórskim napastniku widzi szansę na rozwiązanie problemów w ofensywie. W związku z usilnym ograniczaniem wydatków w zimie w transakcję może zostać włączony Kolumbijczyk Guarin.
 
Jeszcze dzisiaj ma rzekomo odbyć się pierwsze spotkanie działaczy Juventusu: dyrektora generalnego Beppe Marotty i dyrektora sportowego Fabio Paraticiego z przedstawicielami Interu. Guarin dla "Starej Damy" miałby być zabezpieczeniem w razie odejście któregoś z pomocników.
 
"La Gazzetta dello Sport" posunęła się nawet o krok dalej, twierdząc, że porozumienie już zostało osiągnięte, i czeka tylko na oficjalne potwierdzenie. Sam Vučinić miał dzisiaj pożegnać się z klubowymi kolegami.
 
Pozostają jednak wątpliwości przy okazji tego rodzaju transakcji dotyczące różnicy w wycenie zawodników. Trudno spodziewać się, żeby Guarin, którym jeszcze niedawno mocno interesowała się Chelsea, bez żadnej dopłaty powędrował do Turynu. Nie w obecnej sytuacji Interu, który za priorytet stawia zmiany kadrowe w letnim oknie.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Borussia Dortmund sfinalizowała transfer młodego Anglika. OFICJALNIE: Śladami Sancho Borussia Dortmund sfinalizowała transfer młodego Anglika. OFICJALNIE: Śladami Sancho FIFA 21: Najlepsi prawi obrońcy [TOP 20] FIFA 21: Najlepsi prawi obrońcy [TOP 20] Chelsea sfinalizowała wyczekiwany transfer. OFICJALNIE: Édouard Mendy siódmym letnim wzmocnieniem Chelsea sfinalizowała wyczekiwany transfer. OFICJALNIE: Édouard Mendy siódmym letnim wzmocnieniem Allegri w najbliższych tygodniach wróci do pracy?! Allegri w najbliższych tygodniach wróci do pracy?! FIFA 21: Ukryte talenty w trybie kariery [TOP 52] FIFA 21: Ukryte talenty w trybie kariery [TOP 52] Skandal w Azjatyckiej Lidze Mistrzów. Al-Hilal wyrzucony z turnieju za wystawienie zaledwie dziewięciu piłkarzy na mecz ostatniej kolejki fazy grupowej Skandal w Azjatyckiej Lidze Mistrzów. Al-Hilal wyrzucony z turnieju za wystawienie zaledwie dziewięciu piłkarzy na mecz ostatniej kolejki fazy grupowej Eriksen zmuszony do rozstania z Interem Mediolan?! Eriksen zmuszony do rozstania z Interem Mediolan?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy