Sensacyjny powrót Gyana?!

Sensacyjny powrót Gyana?!
Piotr Zelek
Piotr Zelek
Źródło: The National

Asamoah Gyan może powrócić do gry w UAE Arabian Gulf League. Jest on bowiem bliski przenosin do Al Ahli.

Reprezentant Ghany przeszedł w ubiegłym lecie z Al Ain do chińskiego Shanghai SIPG. Teraz jego zadaniem będzie zastąpienie Moussy Sowa, który powrócił w ramach wypożyczenia do Fenerbahce.

Gyan również zostanie wypożyczony na rok do nowego zespołu. W zjednoczonych Emiratach Arabskich fakt ten jest uznawany za sensacyjny, gdyż Al Ahli to zdeklarowani rywale Al Ain. Napastnik w barwach tego drugiego zespołu zanotował 128 bramek w 123 meczach podczas swojej czteroletniej przygody z „Leaders”.

Warto dodać, że niedawno fiaskiem zakończyły się rozmowy w sprawie wypożyczenia Gyana do Reading FC.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Leon Bailey odchodzi z Bayeru. Kluby doszły do porozumienia [OFICJALNIE] Leon Bailey odchodzi z Bayeru. Kluby doszły do porozumienia [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Składy na Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Wisła Kraków [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Składy na Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Wisła Kraków [OFICJALNIE] Wisła Kraków: Mateusz Lis blisko odejścia z klubu Wisła Kraków: Mateusz Lis blisko odejścia z klubu Tokio 2020: Wszystkie ćwierćfinały rozegrane. Znamy pary półfinałowe turnieju olimpijskiego Tokio 2020: Wszystkie ćwierćfinały rozegrane. Znamy pary półfinałowe turnieju olimpijskiego Aston Villa gotowa zaakceptować ofertę Manchesteru City za Jacka Grealisha Aston Villa gotowa zaakceptować ofertę Manchesteru City za Jacka Grealisha Grzegorz Krychowiak jedną nogą poza Lokomotiwem. Polak pożegnał się z zespołem Grzegorz Krychowiak jedną nogą poza Lokomotiwem. Polak pożegnał się z zespołem Liga Konferencji Europy: Potencjalni rywale Rakowa Częstochowa i Śląska Wrocław. UEFA dokonała podziału na grupy [OFICJALNIE] Liga Konferencji Europy: Potencjalni rywale Rakowa Częstochowa i Śląska Wrocław. UEFA dokonała podziału na grupy [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy