Sensacyjny powrót Piątka?!

Sensacyjny powrót Piątka?! fot. FotoPyK
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Corriere dello Sport

Krzysztof Piątek może ponownie przywdziać trykot Milanu.

W zimowym oknie transferowym polski napastnik doszedł do wniosku, że najlepszym rozwiązaniem będzie dla niego zmiana barw. Pomimo zainteresowania takich klubów jak choćby Tottenham, postanowił dołączyć do Herthy.

Do tej pory w Bundeslidze furory nie zrobił. Licząc wszystkie rozgrywki, zanotował sześć występów i strzelił dwie bramki. Nie można zatem wykluczyć, że w lecie ponownie zmieni barwy.

„Corierre dello Sport” podaje sensacyjne informacje. Ich zdaniem przyszłość Zlatana Ibrahimovicia jest już właściwie przesądzona i Szwed na pewno pożegna się z San Siro. To powoduje, że działacze tego klubu spoglądają w kierunku... Piątka.

24-latek jest dla nich atrakcyjną opcją, ponieważ nie zarabia zbyt wiele i na dodatek dobrze go znają. Nieoficjalnie mówi się, że w Berlinie jego kontrakt opiewa na blisko dwa miliony euro w skali sezonu.

Na ten moment ciężko wyobrazić sobie, żeby Polak ponownie zakotwiczył na San Siro. Media na Półwyspie Apenińskim nie wykluczają jednak takiej opcji.

Piątek występował w Milanie przez rok. W tym czasie zdążył rozegrać dla tej ekipy 41 meczów. W tym czasie zdobył 16 goli.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Dawidowicz dołączy do Klimali?! Dawidowicz dołączy do Klimali?! Jerzy Dudek wspomina sytuację z Rafą Benítezem. „Wtedy pomyślałem, że po prostu uderzę go w twarz” Jerzy Dudek wspomina sytuację z Rafą Benítezem. „Wtedy pomyślałem, że po prostu uderzę go w twarz” Wyjazdowa koszulka Manchesteru City na nowy sezon [FOTO] Wyjazdowa koszulka Manchesteru City na nowy sezon [FOTO] Cracovii grozi kara za korupcję z sezonu 2003/2004 [OFICJALNIE] Cracovii grozi kara za korupcję z sezonu 2003/2004 [OFICJALNIE] Puchar Polski: Zmiana gospodarza finału Puchar Polski: Zmiana gospodarza finału Glik chce odejść z AS Monaco Glik chce odejść z AS Monaco Legia Warszawa wyróżniona. Stadion klubu w gronie 30 najgorętszych obiektów na świecie [France Football] Legia Warszawa wyróżniona. Stadion klubu w gronie 30 najgorętszych obiektów na świecie [France Football]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy