Serge Gnabry wyląduje... na trybunach?!

Serge Gnabry wyląduje... na trybunach?! fot. Saolab Press / Shutterstock.com
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Kicker

Opieszałość w podejmowaniu decyzji odnośnie przedłużenia kontraktu lub odejścia ze strony Serge’a Gnabry’ego prowadzi do zniecierpliwienia władz Bayernu Monachium. Mając to na uwadze, klub grozi piłkarzowi, że jeśli nie odnowi współpracy, najbliższy sezon spędzi na trybunach - informuje „Kicker”.

Skrzydłowy ciągle ma na biurku ofertę przedłużenia wygasającej 30 czerwca 2023 roku umowy. Niemiec jest gotów nawet ją zaakceptować, jednak sposób, w jaki musiał o nią walczyć, sprawia, że nie czuje się w pełni komfortowo na Allianz Arenie.

Aktualnie piłkarz przebywa na wakacjach, a po powrocie do klubu powinien przekazać swoją decyzję. W tej chwili opcje są trzy: przedłużenie kontraktu, natychmiastowe odejście lub pozostanie bez podpisania nowego porozumienia.

Jak donosi „Kicker”, jeśli 26-latek zdecyduje się na to ostatnie, może zamknąć sobie drogę do gry w najbliższym sezonie. Niemiecki klub rozważa bowiem... posadzenie go na trybunach.

Taki scenariusz mocno nie widzi się etatowemu reprezentantowi Niemiec, który ma przed sobą Mistrzostwa Świata 2022, ale z drugiej strony pochodzi on do sprawy zdroworozsądkowo. Wie bowiem doskonale, że w przypadku osiągania złych wyników przez zespół, to po stronie pracodawcy będzie ciążyć ogromna presja dotycząca jego przywrócenia do składu.

Gnabry w kampanii 2021/2022 wybiegał na boiska 45 razy. Strzelił w tym czasie 17 goli oraz zanotował dziesięć asyst.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Tomasz Kędziora zrobił swoje. Czas na zmianę klubu Tomasz Kędziora zrobił swoje. Czas na zmianę klubu Tymoteusz Puchacz zdeterminowany. Chce odejść z Unionu Berlin Tymoteusz Puchacz zdeterminowany. Chce odejść z Unionu Berlin OFICJALNIE: Casemiro odchodzi z Realu Madryt. Rozpoczyna się wyścig z czasem OFICJALNIE: Casemiro odchodzi z Realu Madryt. Rozpoczyna się wyścig z czasem Borussia Dortmund komentuje plotki na temat transferu Cristiano Ronaldo. „Kocham tego zawodnika” Borussia Dortmund komentuje plotki na temat transferu Cristiano Ronaldo. „Kocham tego zawodnika” Wyjaśniona przyszłość Milana Škriniara Wyjaśniona przyszłość Milana Škriniara Premier League: Antonio Conte i Thomas Tuchel ukarani [OFICJALNIE] Premier League: Antonio Conte i Thomas Tuchel ukarani [OFICJALNIE] Chelsea z oficjalną ofertą za Pierre'a-Emericka Aubameyanga. 15 milionów funtów plus zawodnik Chelsea z oficjalną ofertą za Pierre'a-Emericka Aubameyanga. 15 milionów funtów plus zawodnik

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy