Sergio Agüero najlepszą ofertę dostał z Serie A

Sergio Agüero najlepszą ofertę dostał z Serie A fot. Vitalii Vitleo / Shutterstock.com
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Cuatro

Sergio Agüero ciągle nie zdecydował, gdzie zagra w przyszłym sezonie. Tymczasem korzystną propozycję złożył mu Juventus - informuje stacja Cuatro.

Manchester City zdążył już poinformować, że 32-latek odejdzie latem z klubu. Do ustalenia wciąż pozostaje jednak przyszłe miejsce pracy Argentyńczyka.

W pewnej chwili wydawało się, że faworytem do pozyskania środkowego napastnika jest FC Barcelona, ale obecnie „Duma Katalonii” wyżej w swojej hierarchii stawia Memphisa Depaya. W tej sytuacji zawodnik może obrać inny kierunek.

Według stacji Cuatro z finansowego punktu widzenia najkorzystniejsza jest oferta Juventusu, który byłby gotowy zapewnić Sergio Agüero pensję rzędu nawet 10 milionów euro rocznie. Problem w tym, że priorytet dla niego stanowi gra w jednym zespole z Lionelem Messim.

Mając to na uwadze, jak donosi powyższe źródło, jest on gotów zaakceptować propozycję „Blaugrany” na poziomie siedmiu-ośmiu milionów euro za sezon, nawet jeśli to ma wiązać się z rolą zmiennika.

W teorii zdobywca Pucharu Hiszpanii mógłby sprowadzić i Holendra, i Argentyńczyka, jednak zważywszy na jego skomplikowaną sytuację finansową, na razie trudno to sobie wyobrazić.

Najbliższe tygodnie pokażą zatem, jaka przyszłość czeka najlepszego strzelca w dziejach ekipy z Etihad Stadium, który w ciągu dekady zdobył ponad 250 bramek.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Nie tylko Legia Warszawa. Już trzy polskie kluby chcą Bogusza Nie tylko Legia Warszawa. Już trzy polskie kluby chcą Bogusza Paulinho bliski powrotu do Europy Paulinho bliski powrotu do Europy Ricardo Sá Pinto znów do wzięcia. Portugalczyk rezygnuje z pracy w Turcji [OFICJALNIE] Ricardo Sá Pinto znów do wzięcia. Portugalczyk rezygnuje z pracy w Turcji [OFICJALNIE] Real Madryt: Florentino Pérez gra w swoją grę w sprawie Mbappé Real Madryt: Florentino Pérez gra w swoją grę w sprawie Mbappé Gianni Infantino proponuje zmiany na rynku transferowym Gianni Infantino proponuje zmiany na rynku transferowym Filip Kostić może odejść z Eintrachtu Frankfurt. Hitowy transfer na widoku Filip Kostić może odejść z Eintrachtu Frankfurt. Hitowy transfer na widoku Zé Roberto o Neymarze: Brakuje mu konsekwencji. Vinícius jest obecnie lepszy Zé Roberto o Neymarze: Brakuje mu konsekwencji. Vinícius jest obecnie lepszy

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy