Sergio Agüero z wiadomością do kibiców. Odpowiedział na doniesienia mediów

Sergio Agüero z wiadomością do kibiców. Odpowiedział na doniesienia mediów
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Sergio Aguero [Twitter]

Sergio Agüero zabrał głos na temat swojego stanu zdrowia.

Pod koniec października Agüero nie dokończył meczu ligi hiszpańskiej pomiędzy Barceloną a Deportivo Alavés (1:1) z powodu dyskomfortu w klatce piersiowej i problemów z oddychaniem. Pierwsze badania wykazały u niego arytmię (piłkarz miał problemy z sercem już wcześniej). W końcu Barcelona wydała komunikat, informując o przynajmniej trzymiesięcznej przerwie w grze argentyńskiego napastnika.

W piątek Catalunya Ràdio podało mało optymistyczne wieści, sugerując, że problemy Agüero są poważniejsze niż się wydawało i mogą doprowadzić nawet do zakończenia kariery przez 33-letniego piłkarza.

„W odniesieniu do pojawiających się pogłosek chciałem poinformować, że postępuję zgodnie z zaleceniami lekarzy, przechodzę badania i leczenie. Zobaczę, jakie będą postępy w ciągu 90 dni. Zawsze pozytywny” - napisał Agüero na Twitterze, dając do zrozumienia, że na ten moment nic nie jest przesądzone.

Odkąd Argentyńczyk trafił latem do Barcelony, zanotował pięć występów w koszulce „Dumy Katalonii”. Strzelił jednego gola.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] David de Gea jest otwarty na transfer do tego klubu David de Gea jest otwarty na transfer do tego klubu Mohamed Ihattaren coraz bliżej Polski. Jeszcze jedna próba reanimowania kariery [OFICJALNIE] Mohamed Ihattaren coraz bliżej Polski. Jeszcze jedna próba reanimowania kariery [OFICJALNIE] Erik Expósito z ofertą na stole. „Dwójka z przodu” Erik Expósito z ofertą na stole. „Dwójka z przodu” Dyrektor sportowy Śląska Wrocław: To najmocniejszy zespół, z jakim graliśmy w tym roku Dyrektor sportowy Śląska Wrocław: To najmocniejszy zespół, z jakim graliśmy w tym roku Bayern Monachium, Chelsea, Manchester United i PSG zainteresowane bramkarzem Bayern Monachium, Chelsea, Manchester United i PSG zainteresowane bramkarzem Lech Poznań: Adriel Ba Loua ofiarą zimy. Wiadomo, jak długo będzie pauzował [OFICJALNIE] Lech Poznań: Adriel Ba Loua ofiarą zimy. Wiadomo, jak długo będzie pauzował [OFICJALNIE] UEFA zmniejszyła kary Legii Warszawa [OFICJALNIE] UEFA zmniejszyła kary Legii Warszawa [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy