Sergio Agüero z wiadomością do kibiców. Odpowiedział na doniesienia mediów

Sergio Agüero z wiadomością do kibiców. Odpowiedział na doniesienia mediów
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Sergio Aguero [Twitter]

Sergio Agüero zabrał głos na temat swojego stanu zdrowia.

Pod koniec października Agüero nie dokończył meczu ligi hiszpańskiej pomiędzy Barceloną a Deportivo Alavés (1:1) z powodu dyskomfortu w klatce piersiowej i problemów z oddychaniem. Pierwsze badania wykazały u niego arytmię (piłkarz miał problemy z sercem już wcześniej). W końcu Barcelona wydała komunikat, informując o przynajmniej trzymiesięcznej przerwie w grze argentyńskiego napastnika.

W piątek Catalunya Ràdio podało mało optymistyczne wieści, sugerując, że problemy Agüero są poważniejsze niż się wydawało i mogą doprowadzić nawet do zakończenia kariery przez 33-letniego piłkarza.

„W odniesieniu do pojawiających się pogłosek chciałem poinformować, że postępuję zgodnie z zaleceniami lekarzy, przechodzę badania i leczenie. Zobaczę, jakie będą postępy w ciągu 90 dni. Zawsze pozytywny” - napisał Agüero na Twitterze, dając do zrozumienia, że na ten moment nic nie jest przesądzone.

Odkąd Argentyńczyk trafił latem do Barcelony, zanotował pięć występów w koszulce „Dumy Katalonii”. Strzelił jednego gola.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: André Onana z oświadczeniem po zawieszeniu OFICJALNIE: André Onana z oświadczeniem po zawieszeniu Napastnik czasem przydaje się do strzelania goli Napastnik czasem przydaje się do strzelania goli Takim składem reprezentacja Polski może zagrać przeciwko Argentynie Takim składem reprezentacja Polski może zagrać przeciwko Argentynie André Onana wylatuje z Kataru. Koniec mundialowej przygody André Onana wylatuje z Kataru. Koniec mundialowej przygody OFICJALNIE: Waldemar Fornalik wraca do Ekstraklasy OFICJALNIE: Waldemar Fornalik wraca do Ekstraklasy Wstrząs na rynku menedżerskim. Rozłam w agencji Mino Raioli na dwie gwiazdorskie grupy Wstrząs na rynku menedżerskim. Rozłam w agencji Mino Raioli na dwie gwiazdorskie grupy Nenad Bjelica stoi przed dużą szansą. Chorwat bardzo blisko ciekawej posady Nenad Bjelica stoi przed dużą szansą. Chorwat bardzo blisko ciekawej posady

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy