Sergio Ramos kuszony gigantycznym kontraktem. Druga oferta wystosowana

Sergio Ramos kuszony gigantycznym kontraktem. Druga oferta wystosowana fot. Victor Joly / Shutterstock.com
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Relevo.com

Al-Hilal podwyższyło swoją propozycję dla Sergio Ramosa - donosi Relevo.com.

Doświadczony obrońca nie jest wciąż pewny najbliższej przyszłości w obliczu wygasającego w czerwcu kontraktu z Paris Saint-Germain.

Klub z Parc des Princes przejawia gotowość do jego przedłużenia. Do tej pory obie strony nie przybliżyły się jednak w znaczący sposób do osiągnięcia porozumienia, co starają się wykorzystać inne zespoły wykazujące nim zainteresowanie.

Spośród nich do konkretnych działań przeszli działacze Al-Hilal, którzy nie zrazili się odrzuceniem pierwszej wystosowanej propozycji przez zawodnika i przedstawili mu drugą.

Relevo.com przekonuje, że gwarantowałaby ona Sergio Ramosowi zarobki sięgające 50 milionów euro.

Były reprezentant Hiszpanii nie odniósł się na razie do niej, ale wspomniane źródło przekonuje, że jeśli ponownie ją odrzuci, to przygotują dla niego jeszcze korzystniejszą ofertę.

Środkowy obrońca dołączył do PSG z Realu Madryt w połowie 2021 roku.

W obecnym sezonie zanotował trzy trafienia oraz asystę w 40 występach.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Nowy nabytek Bayernu Monachium już na starcie przejdzie do historii klubu Nowy nabytek Bayernu Monachium już na starcie przejdzie do historii klubu Jagiellonia Białystok rozpoczyna zimowe okno transferowe. Nowy zawodnik na pokładzie [OFICJALNIE] Jagiellonia Białystok rozpoczyna zimowe okno transferowe. Nowy zawodnik na pokładzie [OFICJALNIE] Współpracownik Roberta Lewandowskiego wyśmiał sensacyjne doniesienia dziennikarza. „BZDURA” Współpracownik Roberta Lewandowskiego wyśmiał sensacyjne doniesienia dziennikarza. „BZDURA” „Mocna wtopa” Macieja Skorży. To koniec marzeń o obronie tytułu „Mocna wtopa” Macieja Skorży. To koniec marzeń o obronie tytułu Mateusz Borek ujawnił kulisy odejścia Jakuba Kwiatkowskiego z reprezentacji Polski Mateusz Borek ujawnił kulisy odejścia Jakuba Kwiatkowskiego z reprezentacji Polski Bayern Monachium pozyskał reprezentanta Hiszpanii [OFICJALNIE] Bayern Monachium pozyskał reprezentanta Hiszpanii [OFICJALNIE] Sensacyjne informacje w sprawie przyszłości Roberta Lewandowskiego Sensacyjne informacje w sprawie przyszłości Roberta Lewandowskiego

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy