Sergio Ramos rozważa odejście z Realu Madryt

Sergio Ramos rozważa odejście z Realu Madryt fot. FotoPyk
Karol Brandt
Źródło: El Chiringuito TV

Niezwykle zaskakujące informacje podano w najnowszym wydaniu programu „El Chiringuito de Jugones”. Zgodnie z nimi Sergio Ramos ma rozmyślać o odejściu z Realu Madryt.

Przyczyną takiego obrotu spraw jest ponoć zachowanie jego obecnego pracodawcy i pojawiające się w związku z tym komentarze dotyczące jego osoby. Należy bowiem pamiętać, że kapitan „Królewskich” był mocno krytykowano za wymuszenie żółtej kartki w pierwszym meczu 1/8 finału Ligi Mistrzów. Wówczas podczas rewanżowego starcia z Ajaksem hiszpański stoper nagrywał ujęcia do filmu dokumentalnego dotyczącego jego kariery.

33-latek po raz ostatni zagrał w koszulce „Los Blancos” trzeciego kwietnia. Tego dnia rywalem madryckiej drużyny była Valencia. Następnie klub wydał komunikat o jego urazie. Początkowo wydawało się, że zawodnik zdoła wykurować się na mecz zamykający sezon ligowy, lecz summa summarum nie znalazł się on w kadrze na starcie z Realem Betis. 

Juanfe Sanz z programu „El Chiringuito de Jugones” podał, że otoczeniem Sergio Ramosa dostrzega u niego zmęczenie i niewykluczone, że latem poszuka on szczęścia w innym klubie. 

Przypomnijmy, że w poprzednich latach kapitanowi „La Furia Roja” najbliżej było do Manchesteru United. Ostatecznie jednak podpisał on długoterminowy kontrakt, który zapewnił mu drugie najwyższe zarobki w zespole. Tym samym być może to kolejna gra o podwyżkę. Tego zapewne dowiemy się niebawem. 

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy