Sergio Ramos zaskoczy kierunkiem transferu? Na stole gigantyczny kontrakt

Sergio Ramos zaskoczy kierunkiem transferu? Na stole gigantyczny kontrakt fot. A.Taoualit / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: L'Equipe

Sergio Ramos może zaskoczyć kierunkiem transferu. Według informacji, które podaje „L'Equipe” Hiszpan otrzymał propozycję gigantycznego kontraktu od saudyjskiego Al-Hilal. Wraz z końcem sezonu wygasa jego kontrakt z PSG.

Sergio Ramos obchodzi dziś swoje 37. urodziny i nadal nie wie, co będzie robił w przyszłości. Jego obecny kontrakt z PSG wygasa 30 czerwca 2023 roku.

Do tej pory nie został przedłużony, ale ze strony klubowych władze jest chęć, by kontynuować współpracę. Hiszpan musiałby jednak pójść na spore ustępstwa, bo ze względu na Finansowe Fair Play Francuzi nie są mu w stanie zagwarantować nawet takich warunków umowy, jak dotychczas.

Defensor musi sobie zatem odpowiedzieć na pytanie, czy jest skory zejść z wymagań co do gaży, ale pozostać na najwyższym poziomie, czy też poszukać zatrudnienia w innym miejscu?

Pomimo upływających lat chętnych na usługi Ramosa nadal nie brakuje. Według informacji „L'Equipe” spłynęła do niego ostatnio lukratywna oferta z Arabii Saudyjskiej.

Wspomniane źródło twierdzi, że chęć zakontraktowania 37-latka deklaruje Al-Hilal. Działacze tego klubu mieli zaoferować byłej gwieździe Realu Madryt gigantyczny kontrakt, który gwarantowałby 30 milionów euro za sezon gry. Miałoby on obowiązywać przez dwa lata, co w ogólnym rozrachunku dałoby Ramosowi 60 milionów euro.

Jeśli do transakcji dojdzie, Hiszpan spotka się w jednej lidze z Cristiano Ronaldo. Portugalczyk od kilku miesięcy występuje w Al Nassr.

Sergio Ramos rozegrał w tym sezonie łącznie 36 meczów, a jego dorobek stanowią dwa gole oraz asysta.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Brentford ma nowego, klasowego bramkarza. David Raya z hitowym transferem nawet na dniach OFICJALNIE: Brentford ma nowego, klasowego bramkarza. David Raya z hitowym transferem nawet na dniach Legia Warszawa: Maik Nawrocki zmieni latem klub?! Trzy potencjalne kierunki transferu Legia Warszawa: Maik Nawrocki zmieni latem klub?! Trzy potencjalne kierunki transferu Karim Benzema klejnotem w koronie mistrza?! Klub czeka na ostateczne „tak” Karim Benzema klejnotem w koronie mistrza?! Klub czeka na ostateczne „tak” Lionel Messi rozczarowany. „To już koniec” Lionel Messi rozczarowany. „To już koniec” Neymar wyobraża sobie transfer tylko do jednego klubu. Odrzucił bajońską ofertę z Arabii Saudyjskiej Neymar wyobraża sobie transfer tylko do jednego klubu. Odrzucił bajońską ofertę z Arabii Saudyjskiej Transfery - Relacja na żywo [31/05/2023] Transfery - Relacja na żywo [31/05/2023] Dawid Kownacki mógł trafić do uczestnika Ligi Mistrzów. „Pojawiłem się nawet w klubie na rozmowach” Dawid Kownacki mógł trafić do uczestnika Ligi Mistrzów. „Pojawiłem się nawet w klubie na rozmowach”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy