Serie A dalej w Eleven Sports [OFICJALNIE]

Serie A dalej w Eleven Sports [OFICJALNIE]
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Elven Sports

Eleven Sports poinformowało o wygraniu przetargu na dalsze transmitowanie rozgrywek Serie A na swoich kanałach.

Obecnie oczy całego piłkarskiego świata są zwrócone przede wszystkim na rywalizację mającą miejsce na EURO 2020 i Copa América 2021. Oba te turnieje weszły już w fazę pucharową, a to oznacza, że wkrótce poznamy nowego mistrza Europy oraz Ameryki Południowej.

Jednocześnie w kuluarach prowadzone są negocjacje na temat nabycia praw do transmitowania poszczególnych rozgrywek przez różne stacje telewizyjne oraz serwisy streamingowe na terenie Polski.

Nie tak dawno na naszym rynku pojawił się nowy poważny gracz w postaci NENT Group ze swoją platformą Viaplay, która przejęła możliwość pokazywania niemieckiej Bundesligi czy zapewniła sobie prawo do relacjonowania zmagań w Lidze Europy oraz Lidze Konferencji Europy.

Skandynawowie nie zamierzają naturalnie na tym poprzestać i ostatnio podjęli także walkę o zgarnięcie praw pozwalających im transmitować Serie A czy Premier League.

Wiemy już, że te pierwsze rozgrywki nie padną ich łupem, ponieważ w dalszym ciągu będziemy mogli oglądać rywalizację we włoskiej elicie na kanałach Eleven Sports.

- Transmisje meczów ligi włoskiej zajmują bardzo ważne miejsce na naszych antenach od samego początku obecności ELEVEN SPORTS w Polsce. Najwyższy poziom sportowy i obecność wielu reprezentantów Polski stawia Serie A w czołówce najchętniej oglądanych rozgrywek w naszym kraju, dlatego cieszymy się, że będziemy je relacjonować fanom calcio przez kolejne trzy lata - powiedział Krzysztof Świergiel, CEO oraz członek zarządu Eleven Sports w Polsce.

Wspomniana stacja poinformowała, że za sprawą wygranego przetargu będzie pokazywać na swoich kanałach włoskie rozgrywki w sezonach 2021/2022, 2022/2023 i 2023/2024.

Eleven Sport pojawiło się na terenie naszego kraju w 2015 roku i od tego momentu nieprzerwanie transmituje zmagania w Serie A, które wcześniej należały do Canal+.

***

„Gdzie obejrzę...?” - przyglądamy się, jakie rozgrywki będą mogli śledzić polscy kibice

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] UEFA Youth League: Remontada Deportivo La Coruña. Pogoń Szczecin odpada z rozgrywek UEFA Youth League: Remontada Deportivo La Coruña. Pogoń Szczecin odpada z rozgrywek OFICJALNIE: Ansu Fati dołącza do Pedriego. Druga młoda gwiazda Barcelony z ogromną klauzulą OFICJALNIE: Ansu Fati dołącza do Pedriego. Druga młoda gwiazda Barcelony z ogromną klauzulą Newcastle United: Trzech nowych piłkarzy łączonych ze „Srokami” Newcastle United: Trzech nowych piłkarzy łączonych ze „Srokami” Diabeł tkwi w szczegółach, czyli moc transferowych bonusów Diabeł tkwi w szczegółach, czyli moc transferowych bonusów Warta Poznań pozyskała obrońcę poza oknem [OFICJALNIE] Warta Poznań pozyskała obrońcę poza oknem [OFICJALNIE] Newcastle United prosi kibiców o niezakładanie arabskich strojów [OFICJALNIE] Newcastle United prosi kibiców o niezakładanie arabskich strojów [OFICJALNIE] Mundial 2030: Wielka Brytania i Irlandia nie zorganizują turnieju przez... kibiców?! Mundial 2030: Wielka Brytania i Irlandia nie zorganizują turnieju przez... kibiców?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy