Serie A: Drągowski obronił karnego w meczu z Milanem [WIDEO]

Serie A: Drągowski obronił karnego w meczu z Milanem [WIDEO] fot. Eleven Sports

Bartłomiej Drągowski obronił rzut karny w niedzielnym meczu Serie A pomiędzy jego Fiorentiną a Milanem (0:2).

„Rossoneri” strzelili pierwszego gola już w 17. minucie, kiedy to z najbliższej odległości piłkę do siatki wpakował Alessio Romagnoli. Kilkanaście minut później prowadzenie Milanu podwyższył Franck Kessié, który wykorzystał rzut karny podyktowany po faulu na Alexisie Saelemaekersie.

Przed przerwą mediolańczycy otrzymali jeszcze jedną jedenastkę. Tym razem faulowany był Theo Hernández. Do piłki ponownie podszedł Kessié, ale w drugim pojedynku między nim a Drągowskim górą był polski bramkarz. 23-latek wyczuł piłkarza Milanu, rzucając się w lewy róg bramki.

Po karnym obronionym przez Drągowskiego w Mediolanie nie padł już żaden gol. „Rossoneri” wygrali z Fiorentiną 2:0.

Milan z dorobkiem 23 punktów przewodzi tabeli Serie A. Fiorentina ma osiem „oczek” i jest szesnasta.

Bilans Drągowskiego z tego sezonu to dziewięć występów i dwa czyste konta.