Serie A: Drugi gol Krzysztofa Piątka w tym sezonie [WIDEO]

Serie A: Drugi gol Krzysztofa Piątka w tym sezonie [WIDEO] fot. Eleven Sports 4
Źródło: Eleven Sports 4

Krzysztof Piątek trafił do siatki w meczu Serie A pomiędzy Salernitaną a Hellasem Verona.

W 18. minucie spotkania na daleki wykop zdecydował się bramkarz Salernitany Sepe. O piłkę już na połowie Hellasu Verona powalczył Krzysztof Piątek i trafiła ona pod nogi Federico Bonazzolego. Chwilę później Włoch zdecydował się na podanie do polskiego napastnika, który wbiegł między dwóch obrońców zespołu rywala i strzałem lewą nogą pokonał Lorenzo Montipo.

Dla Piątka jest to drugi gol w piątym meczu Serie A. Wcześniej napastnik Salernitany trafił do siatki w zremisowanym przez jego ekipę 2:2 spotkaniu z Juventusem.

Do końca meczu jeszcze sporo minut, ale jeśli Salernitana utrzyma prowadzenie, będzie miała na koncie 10 punktów, co da jej miejsce w środku stawki ligi włoskiej. Hellas pozostanie z pięcioma „oczkami”.

Reprezentującego barwy Hellasu Pawła Dawidowicza nie ma w niedzielę w kadrze meczowej.

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Michał Probierz pominie 72-krotnego reprezentanta Polski? Ma nie dostać powołania na marcowe mecze Michał Probierz pominie 72-krotnego reprezentanta Polski? Ma nie dostać powołania na marcowe mecze To ma być nowy klub Marcela Zylli, który odszedł ze Śląska Wrocław To ma być nowy klub Marcela Zylli, który odszedł ze Śląska Wrocław Marcin Brosz rozmawia z nowym klubem Marcin Brosz rozmawia z nowym klubem Lech Poznań nie szykuje niespodzianki „last minute” Lech Poznań nie szykuje niespodzianki „last minute” Co z transferem środkowego napastnika do Rakowa Częstochowa? Co z transferem środkowego napastnika do Rakowa Częstochowa? Śląsk Wrocław ożywił się w Transfer Deadline Day. Zgłosił zapotrzebowanie na trzech zawodników Śląsk Wrocław ożywił się w Transfer Deadline Day. Zgłosił zapotrzebowanie na trzech zawodników Dyrektor Bayernu Monachium poznał się na Xabim Alonso już... trzy lata temu. „Chciałem go sprowadzić” Dyrektor Bayernu Monachium poznał się na Xabim Alonso już... trzy lata temu. „Chciałem go sprowadzić”