Serie A: Drugi gol Krzysztofa Piątka w tym sezonie [WIDEO]

2022-10-09 15:37:09; Aktualizacja: 1 rok temu
Serie A: Drugi gol Krzysztofa Piątka w tym sezonie [WIDEO] Fot. Eleven Sports 4
Mateusz Michałek Źródło: Eleven Sports 4

Krzysztof Piątek trafił do siatki w meczu Serie A pomiędzy Salernitaną a Hellasem Verona.

W 18. minucie spotkania na daleki wykop zdecydował się bramkarz Salernitany Sepe. O piłkę już na połowie Hellasu Verona powalczył Krzysztof Piątek i trafiła ona pod nogi Federico Bonazzolego. Chwilę później Włoch zdecydował się na podanie do polskiego napastnika, który wbiegł między dwóch obrońców zespołu rywala i strzałem lewą nogą pokonał Lorenzo Montipo.

Dla Piątka jest to drugi gol w piątym meczu Serie A. Wcześniej napastnik Salernitany trafił do siatki w zremisowanym przez jego ekipę 2:2 spotkaniu z Juventusem.

Do końca meczu jeszcze sporo minut, ale jeśli Salernitana utrzyma prowadzenie, będzie miała na koncie 10 punktów, co da jej miejsce w środku stawki ligi włoskiej. Hellas pozostanie z pięcioma „oczkami”.

Reprezentującego barwy Hellasu Pawła Dawidowicza nie ma w niedzielę w kadrze meczowej.