Serie A: Iličić wreszcie wraca do kadry Atalanty. Możliwy występ Słoweńca w meczu ligowym [OFICJALNIE]

Serie A: Iličić wreszcie wraca do kadry Atalanty. Możliwy występ Słoweńca w meczu ligowym [OFICJALNIE]
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Atalanta

Atalanta ogłosiła kadrę zawodników powołanych na sobotni mecz ligowy przeciwko Napoli. Po dłuższej przerwie znalazł się w niej Josip Iličić.

32-latek był w ostatnich latach jednym z motorów napędowych drużyny prowadzonej przez Giana Piero Gasperiniego. W połowie lipca zawodnik wrócił jednak do Słowenii ze względu na sprawy osobiste.

Nie był zatem do dyspozycji trenera w kluczowych momentach sezonu. Nie tak dawno wrócił jednak do treningów z pierwszym zespołem i jest już gotowy do gry.

Znalazł się też w kadrze Atalanty na mecz ligowy przeciwko Napoli. Nie wiadomo jednak, czy zagra od pierwszej minuty. Warto pamiętać, że jest on poza rytmem meczowym od trzech miesięcy.

Spotkanie zostanie rozegrane w sobotę, a jego gospodarzem będzie ekipa spod Wezuwiusza. Początek o godzinie 15.

***

Kadra Atalanty na mecz z Napoli:

Bramkarze: Boris Radunović, Marco Sportiello, Francesco Rossi,
Obrońcy: Berat Djimsiti, Robin Gosens, Hans Hateboer, Johan Mojica, José Luis Palomino, Cristian Romero, Boško Šutalo, Rafael Tolo,
Pomocnicy: Fabio Depaoli, Marten de Roon, Remo Freuler, Rusłan Malinowski, Aleksiej Miranczuk, Mario Pašalić,
Napastnicy: Alejandro Gómez, Josip Iličić, Sam Lammers, Luis Muriel, Duván Zapata.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych OFICJALNIE: Ronaldinho z koronawirusem OFICJALNIE: Ronaldinho z koronawirusem Liverpool przygotowuje zimową ofertę za Kabaka Liverpool przygotowuje zimową ofertę za Kabaka Premier League z mniejszą liczbą transferów obcokrajowców w zimowym oknie?! Premier League z mniejszą liczbą transferów obcokrajowców w zimowym oknie?! Zbigniew Boniek zakażony koronawirusem [OFICJALNIE] Zbigniew Boniek zakażony koronawirusem [OFICJALNIE] Przemysław Frankowski z pierwszą bramką w sezonie 2020 MLS [WIDEO] Przemysław Frankowski z pierwszą bramką w sezonie 2020 MLS [WIDEO] OFICJALNIE: Vietto odszedł ze Sportingu. Hitowa przeprowadzka OFICJALNIE: Vietto odszedł ze Sportingu. Hitowa przeprowadzka Atlético Madryt chce zrobić jeszcze jeden transfer. Poprosiło o pomoc Jorge Mendesa Atlético Madryt chce zrobić jeszcze jeden transfer. Poprosiło o pomoc Jorge Mendesa

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy