Serie A: Lazio podało skład na mecz z Torino, którego… nie będzie

Serie A: Lazio podało skład na mecz z Torino, którego… nie będzie fot. Pixabay
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Lazio

Lazio opublikowało swój skład na mecz Serie A z Torino. Przypomnijmy, że turyński zespół nie zjawił się w Rzymie.

O tym, że piłkarze Torino nie pojawią się na murawie, wiadomo było już wcześniej. To efekt kwarantanny, której poddani są jego zawodnicy. Lazio normalnie przygotowuje się jednak do spotkania i jego zawodnicy razem z sędziami o 18:30 wyjdą na boisko. Tym sposobem uznany zostanie walkower na korzyść rzymian.

Władze Serie A zdecydowały się nie przekładać meczu. Biorąc jednak pod uwagę niedawną zmianę werdyktu w sprawie spotkania pomiędzy Juventusem a Napoli, można przypuszczać, że Torino po złożeniu odwołania finalnie również uniknie walkowera. Póki co będzie on jednak widniał wśród wyników.

Skład Lazio na mecz z Torino:
Reina; Musacchio, Hoedt, Acerbi, Parolo, Pereira, Escalante, Cataldi, Lulić, Caicedo, Muriqi.

Serie A: Wyznaczono termin meczu Juventus - Napoli

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Real Madryt: Luka Modrić z nową umową [POTWIERDZONE] Real Madryt: Luka Modrić z nową umową [POTWIERDZONE] Paratici do przeciwników Superligi: Ja nie wdawałbym się w dywagacje z lekarzem na temat medycyny Paratici do przeciwników Superligi: Ja nie wdawałbym się w dywagacje z lekarzem na temat medycyny Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Wieczysta Kraków gra dalej w Pucharze Polski. Coraz bliżej szczebla centralnego Wieczysta Kraków gra dalej w Pucharze Polski. Coraz bliżej szczebla centralnego Manchester United: Joel Glazer napisał list do kibiców „Czerwonych Diabłów” Manchester United: Joel Glazer napisał list do kibiców „Czerwonych Diabłów” EURO 2020: UEFA wyznaczyła sędziów głównych [OFICJALNIE] EURO 2020: UEFA wyznaczyła sędziów głównych [OFICJALNIE] Tomasz Hajto gotów pomóc swojemu byłemu klubowi Tomasz Hajto gotów pomóc swojemu byłemu klubowi

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy