Serie A: Skorupski broni karnego wykonywanego przez Lautaro Martíneza [WIDEO]

Serie A: Skorupski broni karnego wykonywanego przez Lautaro Martíneza [WIDEO] fot. Eleven Sports

Bologna niespodziewanie wygrała w niedzielę z Interem (2:1). Dużych rozmiarów cegiełkę dołożył do tego Łukasz Skorupski.

Wynik niedzielnego meczu Serie A otworzył Romelu Lukaku, który w 22. minucie pokonał Skorupskiego strzałem z kilku metrów.

Druga połowa również nie rozpoczęła się po myśli Bolonii. W 57. minucie czerwoną kartkę zobaczył bowiem Roberto Soriano. Niedługo później Inter otrzymał rzut karny. Do jedenastki podszedł Lautaro Martínez, ale jego strzał wybronił Skorupski. Mało tego, Polak obronił również dobitkę Roberto Gagliardiniego.

Inter nie wykorzystał szansy na podwyższenie prowadzenia i koniec końców przegrał z niżej notowanym rywalem 1:2. Do siatki trafili Musa Juwara oraz Musa Barrow. W międzyczasie z boiska wyleciał jeszcze Alessandro Bastoni.

Po dzisiejszym zwycięstwie Bologna ma na koncie 41 punktów i zajmuje dziewiąte miejsce w tabeli Serie A. Inter jest trzeci.

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Koronawirus w Dricie, czyli poznaliśmy rywala Legii Warszawa w Lidze Mistrzów [OFICJALNIE] Koronawirus w Dricie, czyli poznaliśmy rywala Legii Warszawa w Lidze Mistrzów [OFICJALNIE] Legia Warszawa odpowiada na zarzuty Bońka Legia Warszawa odpowiada na zarzuty Bońka OFICJALNIE: Nico Gaitán wrócił do Portugalii po czterech latach OFICJALNIE: Nico Gaitán wrócił do Portugalii po czterech latach OFICJALNIE: Tuszyński w Wiśle Płock OFICJALNIE: Tuszyński w Wiśle Płock OFICJALNIE: Bogusz przedłużył umowę z Leeds United OFICJALNIE: Bogusz przedłużył umowę z Leeds United Marić dołącza do Gytkjæra. OFICJALNIE: Rekordowy transfer Monzy Marić dołącza do Gytkjæra. OFICJALNIE: Rekordowy transfer Monzy Wisła Kraków dopięła swego. Turgeman zostaje! Wisła Kraków dopięła swego. Turgeman zostaje!