Serie A: Skorupski broni karnego wykonywanego przez Lautaro Martíneza [WIDEO]

Serie A: Skorupski broni karnego wykonywanego przez Lautaro Martíneza [WIDEO] fot. Eleven Sports

Bologna niespodziewanie wygrała w niedzielę z Interem (2:1). Dużych rozmiarów cegiełkę dołożył do tego Łukasz Skorupski.

Wynik niedzielnego meczu Serie A otworzył Romelu Lukaku, który w 22. minucie pokonał Skorupskiego strzałem z kilku metrów.

Druga połowa również nie rozpoczęła się po myśli Bolonii. W 57. minucie czerwoną kartkę zobaczył bowiem Roberto Soriano. Niedługo później Inter otrzymał rzut karny. Do jedenastki podszedł Lautaro Martínez, ale jego strzał wybronił Skorupski. Mało tego, Polak obronił również dobitkę Roberto Gagliardiniego.

Inter nie wykorzystał szansy na podwyższenie prowadzenia i koniec końców przegrał z niżej notowanym rywalem 1:2. Do siatki trafili Musa Juwara oraz Musa Barrow. W międzyczasie z boiska wyleciał jeszcze Alessandro Bastoni.

Po dzisiejszym zwycięstwie Bologna ma na koncie 41 punktów i zajmuje dziewiąte miejsce w tabeli Serie A. Inter jest trzeci.