Setién bardzo szybko wróci na ławkę trenerską?!

Setién bardzo szybko wróci na ławkę trenerską?!
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Marca

Palmeiras poważnie sonduje sprowadzenie Quique Setiéna.

Trzy porażki z rzędu doprowadziły do tego, że władze Palmeiras postanowiły dokonać roszad na ławce trenerskiej. Z posadą pożegnał się Vanderlei Luxemburgo.

Od kilku dni trwa zatem sondowanie rynku w kierunku sprowadzenia nowego szkoleniowca. Na radarze władz brazylijskiego klubu znalazł się Quique Setién.

62-latek pozostaje bez pracy od sierpnia, po tym jak został zwolniony z FC Barcelony. Teraz może zatem znaleźć dla siebie nowego pracodawcę, jednak „Marca” dodaje, że negocjacje nie należą do najłatwiejszych.

Jeśli Hiszpan zdecyduje się na ten ruch, będzie to jego druga posada poza granicami ojczyzny. W latach 2006/2007 prowadził bowiem kadrę Gwinei Równikowej.

Dziennik dodaje jednocześnie, że nie jest on jedyną kandydaturą braną pod uwagę. W ostatnich dniach propozycję podjęcia pracy odrzucił 35-letni Miguel Ángel Ramírez, Hiszpan prowadzący ekwadorskie Independiente del Valle.

Po 16 kolejkach tego sezonu ligi brazylijskiej Palmeiras plasuje się w tabeli na ósmym miejscu z dorobkiem 22 punktów.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Gianluigi Buffon bohaterem zaskakującego transferu w ramach Serie A?! Gianluigi Buffon bohaterem zaskakującego transferu w ramach Serie A?! Jorge Mendes: Najbliższe plany Cristiano Ronaldo nie wiążą się z Portugalią Jorge Mendes: Najbliższe plany Cristiano Ronaldo nie wiążą się z Portugalią Reprezentacja Brazylii na czerwcowe mecze. Dwa głośne powroty i szansa na debiut [OFICJALNIE] Reprezentacja Brazylii na czerwcowe mecze. Dwa głośne powroty i szansa na debiut [OFICJALNIE] Liverpool pracuje nad dużym transferem obrońcy. Finalizacja możliwa nawet pod koniec maja Liverpool pracuje nad dużym transferem obrońcy. Finalizacja możliwa nawet pod koniec maja Bundesliga: 44 piłkarzy, którym latem wygasają umowy Bundesliga: 44 piłkarzy, którym latem wygasają umowy „Gdzie obejrzę...?” - przyglądamy się, jakie rozgrywki będą mogli śledzić polscy kibice „Gdzie obejrzę...?” - przyglądamy się, jakie rozgrywki będą mogli śledzić polscy kibice Manchester City: Czterech kandydatów do zastąpienia Agüero Manchester City: Czterech kandydatów do zastąpienia Agüero

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy