Sevilla rezygnuje z reprezentanta Ukrainy

Sevilla rezygnuje z reprezentanta Ukrainy
Karol Czyżowicz
Karol Czyżowicz
Źródło: Marca

Dyrektor sportowy Sevilli, Monchi, potwierdził na czwartkowej konferencji prasowej, że klub nie pozyska latem Jewhena Konoplanki.

Triumfator tegorocznej Ligi Europy buduje skład na następny sezon, w którym drużyna będzie występować w Lidze Mistrzów. Podczas czwartkowej prezentacji Michaela Krohn-Dehliego (pierwszego letniego transferu Sevilli) Monchi przyznał, że Sevilla nie podpisze latem kontraktu z Konoplanką.

- Możliwość transferu Konoplanki nie zmniejszyła się, ale musimy trzymać się terminów. Zapomnieliśmy już o tym piłkarzu, ale pracujemy nad innymi opcjami. Czas odgrywa ważną rolę a w sprawie Konoplanki nie doszliśmy do porozumienia – powiedział Monchi.

Reprezentant Ukrainy może odejść z Dnipro, gdyż jego umowa z tym klubem wygasa już za kilka dni. Pozyskaniem skrzydłowego zainteresowane są również kluby z Premier League i być może właśnie na Wyspach 25-latek będzie kontynuował swoją karierę.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Arsenal: Aouar zgodził się na transfer do Londynu Arsenal: Aouar zgodził się na transfer do Londynu Alex Telles nie zgadza się z wyceną Porto. Brazylijczyk poprosił o obniżkę Alex Telles nie zgadza się z wyceną Porto. Brazylijczyk poprosił o obniżkę Real Madryt: Mayoral zdecydowany na transfer do Włoch Real Madryt: Mayoral zdecydowany na transfer do Włoch OFICJALNIE: Luis Suárez piłkarzem Atlético Madryt OFICJALNIE: Luis Suárez piłkarzem Atlético Madryt OFICJALNIE: Arkadiusz Reca w Crotone OFICJALNIE: Arkadiusz Reca w Crotone UEFA: Dokonanie pięciu zmian w meczu nadal możliwe [OFICJALNIE] UEFA: Dokonanie pięciu zmian w meczu nadal możliwe [OFICJALNIE] Rüdiger odejdzie z Chelsea?! Negocjacje w sprawie hitowego transferu Rüdiger odejdzie z Chelsea?! Negocjacje w sprawie hitowego transferu

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy