Sevilla wraca do gry. Negocjacje w sprawie Gulácsiego!

Sevilla wraca do gry. Negocjacje w sprawie Gulácsiego!
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Bild | Marca

Péter Gulácsi to kolejny cel transferowy Sevilli.

Andaluzyjczycy tego lata wydali już na wzmocnienia 123,5 miliona euro, lecz wszystko wskazuje na to, że wciąż nie mają dosyć. Jak bowiem poinformował „Bild”, najnowszym celem Mochiego jest wzmocnienie pozycji bramkarza i tym samym pozyskanie następcy Sergio Rico, który został wystawiony na listę transferową.

Hiszpan, po powrocie z Fulham, nie znajduje się w planach Julena Lopeteguiego, i niewykluczone, że wkrótce dołączy on do Benfiki. Lizbończycy na razie jednak badają kilka możliwości, a jedna z nich to wspomniany Péter Gulácsi z Lipska.

O Węgra „Orły” rywalizują z Sevillą, która przedstawiła już Niemcom trzy oferty, a najwyższa opiewała na kwotę 12 milionów euro. To jednak aż o dziesięć milionów euro mniej od tego, co oczekują „Byki” za swojego zawodnika. Pomimo tego Hiszpanie się nie poddają i liczą, że wkrótce uda się im sprzedać Sergio Rico, co pozwoli spożytkować otrzymane fundusze na ulepszenie oferty za doświadczonego golkipera, który w maju skończył 29 lat. O tym kolei poinformowali dziennikarze „Marki”.

27-krotny reprezentant swojego kraju na arenie międzynarodowej to podstawowy bramkarz w składzie niemieckiej drużyny, a podczas ubiegłego sezonu w 40 meczach aż 19 razy zachował czyste konto. Umowa, która łączy go z Lipskiem, wygasa w połowie 2022 roku.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Real Madryt: Luka Jović wystawiony na listę transferową Real Madryt: Luka Jović wystawiony na listę transferową Lorient z wrogim przejęciem. OFICJALNIE: Rekordowy transfer Grbicia Lorient z wrogim przejęciem. OFICJALNIE: Rekordowy transfer Grbicia Jeppe Kjær wschodzącą gwiazdą duńskiego futbolu. 16-latek z dwoma rekordami [WIDEO] Jeppe Kjær wschodzącą gwiazdą duńskiego futbolu. 16-latek z dwoma rekordami [WIDEO] Van de Beek ma problem. Posypał się jego wcześniej zaplanowany hitowy transfer Van de Beek ma problem. Posypał się jego wcześniej zaplanowany hitowy transfer Telewizja Polska wybrała mecze, które pokaże w dwóch ostatnich kolejkach Ekstraklasy Telewizja Polska wybrała mecze, które pokaże w dwóch ostatnich kolejkach Ekstraklasy OFICJALNIE: Hee-chan Hwang w RB Lipsk OFICJALNIE: Hee-chan Hwang w RB Lipsk IFAB umożliwi dokonywanie pięciu zmian w sezonie 2020/2021 IFAB umożliwi dokonywanie pięciu zmian w sezonie 2020/2021

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy