Sevilla wraca do gry. Negocjacje w sprawie Gulácsiego!

Sevilla wraca do gry. Negocjacje w sprawie Gulácsiego!
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Bild | Marca

Péter Gulácsi to kolejny cel transferowy Sevilli.

Andaluzyjczycy tego lata wydali już na wzmocnienia 123,5 miliona euro, lecz wszystko wskazuje na to, że wciąż nie mają dosyć. Jak bowiem poinformował „Bild”, najnowszym celem Mochiego jest wzmocnienie pozycji bramkarza i tym samym pozyskanie następcy Sergio Rico, który został wystawiony na listę transferową.

Hiszpan, po powrocie z Fulham, nie znajduje się w planach Julena Lopeteguiego, i niewykluczone, że wkrótce dołączy on do Benfiki. Lizbończycy na razie jednak badają kilka możliwości, a jedna z nich to wspomniany Péter Gulácsi z Lipska.

O Węgra „Orły” rywalizują z Sevillą, która przedstawiła już Niemcom trzy oferty, a najwyższa opiewała na kwotę 12 milionów euro. To jednak aż o dziesięć milionów euro mniej od tego, co oczekują „Byki” za swojego zawodnika. Pomimo tego Hiszpanie się nie poddają i liczą, że wkrótce uda się im sprzedać Sergio Rico, co pozwoli spożytkować otrzymane fundusze na ulepszenie oferty za doświadczonego golkipera, który w maju skończył 29 lat. O tym kolei poinformowali dziennikarze „Marki”.

27-krotny reprezentant swojego kraju na arenie międzynarodowej to podstawowy bramkarz w składzie niemieckiej drużyny, a podczas ubiegłego sezonu w 40 meczach aż 19 razy zachował czyste konto. Umowa, która łączy go z Lipskiem, wygasa w połowie 2022 roku.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Lech Poznań zainteresowany Andreiem Peteleu Lech Poznań zainteresowany Andreiem Peteleu Juventus szykuje wymianę z PSG. De Sciglio za Layvina Kurzawę Juventus szykuje wymianę z PSG. De Sciglio za Layvina Kurzawę OFICJALNIE: Lazaro przechodzi z Interu do Newcastle OFICJALNIE: Lazaro przechodzi z Interu do Newcastle Niezgoda: Konieczny kolejny zabieg serca. Następnie transfer! Niezgoda: Konieczny kolejny zabieg serca. Następnie transfer! Benfica zafascynowana polskim siedmiolatkiem. Chce go mieć w swojej akademii [WIDEO] Benfica zafascynowana polskim siedmiolatkiem. Chce go mieć w swojej akademii [WIDEO] „Done deal”. Christian Eriksen zmienia klub! „Done deal”. Christian Eriksen zmienia klub! Rekord transferowy ligi słowackiej. OFICJALNIE: Šporar w Sportingu Rekord transferowy ligi słowackiej. OFICJALNIE: Šporar w Sportingu

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy