Sevilla z kłopotami przed Ligą Europy. Gudelj zakażony koronawirusem

Sevilla z kłopotami przed Ligą Europy. Gudelj zakażony koronawirusem
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Sevillla | Twitter

Nemanja Gudelj poinformował, że wynik na obecność koronawirusa w jego organizmie dał pozytywny wynik.

Po tym, jak wczoraj pojawiły się niepokojące wieści z obozu Realu Madryt, gdzie COVID-19 wykryto u Mariano Díaza, w środę podobny przypadek odnotowano w Sevillli.

Zważywszy na ten fakt, andaluzyjski klub wydał komunikat, w którym przekazał informację o odizolowaniu gracza od reszty zespołu, nie ujawniając przy tym jego nazwiska.

Kilka godzin później sprawy w swoje ręce postanowił wziąć Gudelj. 28-latek w nagraniu opublikowanym w mediach społecznościowych zdradził, że to on jest tym zakażonym piłkarzem. Jednocześnie defensywny pomocnik zapewnił, że czuje się doskonale i przechodzi chorobę bezobjawowo.

W związku z powyższą sytuacją treningi czwartej ekipy LaLiga są na razie wstrzymane. Oczekuje się bowiem na wyniki powtórzonego badania, które powinny być znane już w czwartek. W przypadku negatywnego rezultatu u wszystkich członków kadry, a także sztabu trenerskiego, ćwiczenia odbędą się tego samego dnia w godzinach popołudniowych.

Dodajmy, że Sevilla zmagania o Ligę Europy wznowi szóstego sierpnia. Wydaje się zatem, że występ Serba w starciu z Romą jest wykluczony.

25-krotny reprezentant swojego kraju rozegrał 36 spotkań w obecnych rozgrywkach.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Borussia Dortmund sfinalizowała transfer młodego Anglika. OFICJALNIE: Śladami Sancho Borussia Dortmund sfinalizowała transfer młodego Anglika. OFICJALNIE: Śladami Sancho FIFA 21: Najlepsi prawi obrońcy [TOP 20] FIFA 21: Najlepsi prawi obrońcy [TOP 20] Chelsea sfinalizowała wyczekiwany transfer. OFICJALNIE: Édouard Mendy siódmym letnim wzmocnieniem Chelsea sfinalizowała wyczekiwany transfer. OFICJALNIE: Édouard Mendy siódmym letnim wzmocnieniem Allegri w najbliższych tygodniach wróci do pracy?! Allegri w najbliższych tygodniach wróci do pracy?! FIFA 21: Ukryte talenty w trybie kariery [TOP 52] FIFA 21: Ukryte talenty w trybie kariery [TOP 52] Skandal w Azjatyckiej Lidze Mistrzów. Al-Hilal wyrzucony z turnieju za wystawienie zaledwie dziewięciu piłkarzy na mecz ostatniej kolejki fazy grupowej Skandal w Azjatyckiej Lidze Mistrzów. Al-Hilal wyrzucony z turnieju za wystawienie zaledwie dziewięciu piłkarzy na mecz ostatniej kolejki fazy grupowej Eriksen zmuszony do rozstania z Interem Mediolan?! Eriksen zmuszony do rozstania z Interem Mediolan?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy