Sezer Öztürk poszukiwany przez policję. Były piłkarz Bayeru Leverkusen, Fenerbahçe czy Beşiktaşu podejrzany o zabójstwo

Sezer Öztürk poszukiwany przez policję. Były piłkarz Bayeru Leverkusen, Fenerbahçe czy Beşiktaşu podejrzany o zabójstwo fot. Besiktas JK
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Hürriyet

Prokuratura wydała nakaz aresztowania Sezera Öztürka w związku z podejrzewaniem go o dokonanie zabójstwa i ataku z nożem w dniu 19 września na jednej ze stambulskich dróg - poinformowały tureckie media.

Ofensywny pomocnik zapowiadał się na całkiem niezłego piłkarza za sprawą notowania udanych występów na szczeblu młodzieżowym w barwach Bayeru Leverkusen oraz reprezentacji Turcji. 

Na poziomie seniorskim nie był jednak w stanie prezentować się już tak dobrze. Z tego też powodu zaczął zaliczać pobyty w mniejszych klubach, gdzie miewał na tyle dobre momenty, że zdołał nawiązać współpracę z Fenerbahçe czy Beşiktaşem.

Po rozstaniu z tym drugim zespołem zakończyć karierę w połowie 2015 roku i od tego momentu jego nazwisko przestało pojawiać się w mediach. Teraz uległo to jednak zmianie za sprawą wydania przez prokuraturę nakazu aresztowania 35-latka w związku z podejrzewaniem go o dokonanie zabójstwa i ataku z nożem w dniu 19 września na jednej ze stambulskich dróg.

Tureccy dziennikarze, powołujący się na informacje pochodzące z wymiaru sprawiedliwości oraz na świadków, przekazały, że Sezer Öztürk wraz ze swoimi towarzyszami poruszającymi się nienależącym do nich luksusowym niemieckim autem wdali się w niedzielne popołudnie 19 września w kłótnię z innym uczestnikiem ruchu z powodu różnicy zdań na temat ustąpienia pierwszeństwa na drodze.

Początkowo zainteresowane strony mocno ze sobą dyskutowały aż do momentu, w którym niezidentyfikowane osoby wyciągnęły nóż oraz broń. Pierwsza raniła Haydara Gença, a druga zastrzeliła jego syna Halila İbrahima Gença. Następnie wszyscy wsiedli do auta i oddalili się z miejsca zdarzenia.

Prokuratura na bazie zgromadzonych zeznań ze strony świadków oraz zatrzymanego Abdullaha M. (kierowca Öztürka), który przekonywał, że nie znajdował się na miejscu zdarzenia, zidentyfikowała potencjalnych sprawców zaistniałego incydentu i wydała nakaz aresztowania 35-latka oraz jego towarzyszy.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Real Madryt zrezygnował z pomysłu hitowego transferu Real Madryt zrezygnował z pomysłu hitowego transferu Wisła Kraków: Jarosław Królewski z wywodem po kolejnej porażce. „Nie rozumiem, jak można marnować taką szansę z powodu braku zaangażowania” Wisła Kraków: Jarosław Królewski z wywodem po kolejnej porażce. „Nie rozumiem, jak można marnować taką szansę z powodu braku zaangażowania” Lukas Podolski ZDJĄŁ PAJĘCZYNĘ. Cudowne trafienie byłego reprezentanta Niemiec [WIDEO] Lukas Podolski ZDJĄŁ PAJĘCZYNĘ. Cudowne trafienie byłego reprezentanta Niemiec [WIDEO] Marek Papszun odpowiada: Nie wiem, skąd takie informacje Marek Papszun odpowiada: Nie wiem, skąd takie informacje Lech Poznań: Maciej Skorża przed derbami z Wartą Poznań. „Moim zdaniem to najlepszy napastnik w Ekstraklasie” Lech Poznań: Maciej Skorża przed derbami z Wartą Poznań. „Moim zdaniem to najlepszy napastnik w Ekstraklasie” Kacper Kozłowski dokonał wyboru nowego klubu?! „Ma tam przejść po sezonie” Kacper Kozłowski dokonał wyboru nowego klubu?! „Ma tam przejść po sezonie” Raków Częstochowa trolluje Legię Warszawa. „Panie trenerze, czy to już potwierdzone?” [WIDEO] Raków Częstochowa trolluje Legię Warszawa. „Panie trenerze, czy to już potwierdzone?” [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy