Sezon Serie A ruszy 19 września

Sezon Serie A ruszy 19 września
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Lega Serie A

Organizatorzy Serie A poinformowali, że nowe rozgrywki o tytuł mistrza Włoch ruszą 19 września.

Drużyny uczestniczące w najwyższej klasie rozgrywkowej na Półwyspie Apenińskim mogą wkrótce rozpocząć przygotowania do startu sezonu 2020/2021, który rozpocznie się 19 września i zakończy 23 maja.

Tym samym zawodnicy biorący udział w przełożonych Mistrzostwach Europy będą mieli niecałe trzy tygodnie, aby zregenerować się przed rozpoczęciem rywalizacji o tytuł najlepszego zespołu Starego Kontynentu.

Przedstawiciele Lega Serie A nie podali na razie szczegółowego terminarza krajowych rozgrywek, ale nastąpi to po zakończeniu rywalizacji barażowej o awans do krajowej elity, w której udział wezmą Spezia Calcio, Pordenone (wchodzą do rywalizacji od półfinałów), Chievo, Empoli, Cittadella i Frosinone.

Pragniemy również przypomnieć, że tegoroczne letnie okno transferowe we Włoszech rozpocznie się 1 września i potrwa do 5 października.

Więcej na temat: Oficjalnie Serie A Włochy

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Ahmed Musa wrócił do domu. Ale tylko na chwilę! OFICJALNIE: Ahmed Musa wrócił do domu. Ale tylko na chwilę! OFICJALNIE: Tamás Kádár zaskoczony swoim transferem. „Tak naprawdę to nie wiem, co mam w tej chwili powiedzieć” OFICJALNIE: Tamás Kádár zaskoczony swoim transferem. „Tak naprawdę to nie wiem, co mam w tej chwili powiedzieć” Zmiany w obostrzeniach pandemicznych dotyczących piłki nożnej [OFICJALNIE] Zmiany w obostrzeniach pandemicznych dotyczących piłki nożnej [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Neymar i Paredes kpili z Kimmicha?! Brazylijczyk odpowiada Liga Mistrzów: Neymar i Paredes kpili z Kimmicha?! Brazylijczyk odpowiada Real Madryt: Modrić zaprasza gwiazdę. „Tacy piłkarze zawsze są tu mile widziani” Real Madryt: Modrić zaprasza gwiazdę. „Tacy piłkarze zawsze są tu mile widziani” Harry Kane sprzeciwi się Tottenhamowi? Anglik chce zostać w Premier League Harry Kane sprzeciwi się Tottenhamowi? Anglik chce zostać w Premier League Reprezentacja Polski może zostać zaszczepiona przeciwko koronawirusowi [OFICJALNIE] Reprezentacja Polski może zostać zaszczepiona przeciwko koronawirusowi [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy