Shaqiri trafi do Galatasaray? Klopp zabrał głos

Shaqiri trafi do Galatasaray? Klopp zabrał głos fot. Liverpool FC
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Liverpool

Jürgen Klopp postanowił zabrać głos w sprawie ewentualnej przeprowadzki Xherdana Shaqiriego do Galatasaray.

28-latek grał w tym sezonie dosyć mało, ponieważ zmagał się z kontuzją łydki. To z kolei spowodowało, że media zaczęły łączyć go z zimową przeprowadzką.  

Według doniesień Szwajcar miałby przenieść się w styczniu do ligi tureckiej, a konkretnie do Galatasaray. W grę miała wchodzić transakcja definitywna.

Głos w sprawie postanowił zabrać menadżer Liverpoolu, Jürgen Klopp.

- On na razie dochodzi do siebie po urazie, który w dużej mierze storpedował mu ostatnie miesiące. Czekam, aż będzie w pełni gotowy. Daję mu czas na powrót. Jeśli dojdzie do siebie, to z marszu staje się jednym z moich kluczowych graczy. Bardzo mi na nim zależy — skwitował Niemiec.

Wypowiedź menadżera lidera Premier League raczej rozwiewa wszelkie wątpliwości co do przyszłości Shaqiriego do ligi tureckiej.

28-latek trafił na Anfield latem 2018 roku. Od tamtej pory rozegrał dla tej ekipy 34 mecze. Strzelił w nich sześć bramek. Do swojego dorobku dorzucił pięć asyst.

Kontrakt wiąże go z obecnym pracodawcą do 30 czerwca 2023 roku.

Zobacz również

Zobacz ostatnie transfery Zobacz ostatnie transfery Reprezentacja Polski: Znamy lokalizacje wszystkich sparingów przed Euro 2020 Reprezentacja Polski: Znamy lokalizacje wszystkich sparingów przed Euro 2020 Leicester City: Brendan Rodgers podpisał nowy kontrakt. Wyższa gaża i klauzula wykupu! Leicester City: Brendan Rodgers podpisał nowy kontrakt. Wyższa gaża i klauzula wykupu! „Corriere dello Sport” odpowiada na lincz. Nowa okładka tłumaczy wszystko! „Corriere dello Sport” odpowiada na lincz. Nowa okładka tłumaczy wszystko! FIFA: Agenci zarobili 591 milionów euro na prowizjach transferowych. Wkrótce ich wpływy zostaną ograniczone! FIFA: Agenci zarobili 591 milionów euro na prowizjach transferowych. Wkrótce ich wpływy zostaną ograniczone! Janczyk wciąż się nie poddaje. Czas na sprawdzian w kolejnym klubie! Janczyk wciąż się nie poddaje. Czas na sprawdzian w kolejnym klubie! Guti już nie chce być nazywany Gutim Guti już nie chce być nazywany Gutim Mbappé skonfliktowany z Tuchelem. Przenosiny do Realu Madryt tuż-tuż?! Mbappé skonfliktowany z Tuchelem. Przenosiny do Realu Madryt tuż-tuż?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy