Shaqiri trafi do Galatasaray? Klopp zabrał głos

Shaqiri trafi do Galatasaray? Klopp zabrał głos fot. Liverpool FC
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Liverpool

Jürgen Klopp postanowił zabrać głos w sprawie ewentualnej przeprowadzki Xherdana Shaqiriego do Galatasaray.

28-latek grał w tym sezonie dosyć mało, ponieważ zmagał się z kontuzją łydki. To z kolei spowodowało, że media zaczęły łączyć go z zimową przeprowadzką.  

Według doniesień Szwajcar miałby przenieść się w styczniu do ligi tureckiej, a konkretnie do Galatasaray. W grę miała wchodzić transakcja definitywna.

Głos w sprawie postanowił zabrać menadżer Liverpoolu, Jürgen Klopp.

- On na razie dochodzi do siebie po urazie, który w dużej mierze storpedował mu ostatnie miesiące. Czekam, aż będzie w pełni gotowy. Daję mu czas na powrót. Jeśli dojdzie do siebie, to z marszu staje się jednym z moich kluczowych graczy. Bardzo mi na nim zależy — skwitował Niemiec.

Wypowiedź menadżera lidera Premier League raczej rozwiewa wszelkie wątpliwości co do przyszłości Shaqiriego do ligi tureckiej.

28-latek trafił na Anfield latem 2018 roku. Od tamtej pory rozegrał dla tej ekipy 34 mecze. Strzelił w nich sześć bramek. Do swojego dorobku dorzucił pięć asyst.

Kontrakt wiąże go z obecnym pracodawcą do 30 czerwca 2023 roku.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Brzęczek: Gdyby doszło do meczów marcowych, zostałby powołany do reprezentacji Polski Brzęczek: Gdyby doszło do meczów marcowych, zostałby powołany do reprezentacji Polski Villas-Boas podjął decyzję. Portugalczyk zostaje w Olympique'u Marsylia! Villas-Boas podjął decyzję. Portugalczyk zostaje w Olympique'u Marsylia! Coutinho poważną opcją dla Newcastle United. Ma być na liście DWÓCH trenerów Coutinho poważną opcją dla Newcastle United. Ma być na liście DWÓCH trenerów Legia II Warszawa vs Sokół Ostróda. Burmistrz Ostródy zwrócił się z prośbą o pomoc... do Zbigniewa Bońka Legia II Warszawa vs Sokół Ostróda. Burmistrz Ostródy zwrócił się z prośbą o pomoc... do Zbigniewa Bońka Real Madryt włącza się do walki o środkowego obrońcę, którego określano... „nowym Ødegaardem” Real Madryt włącza się do walki o środkowego obrońcę, którego określano... „nowym Ødegaardem” Czołowe kluby piłkarskie świata pomagają w poszukiwaniu zaginionych dzieci i nastolatków Czołowe kluby piłkarskie świata pomagają w poszukiwaniu zaginionych dzieci i nastolatków Real Madryt: Zapadła decyzja o powrocie Ødegaarda Real Madryt: Zapadła decyzja o powrocie Ødegaarda

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy