Skandal w trakcie meczu olimpijskiej reprezentacji Niemiec z Hondurasem. Piłkarze zeszli z boiska w 87. minucie

Skandal w trakcie meczu olimpijskiej reprezentacji Niemiec z Hondurasem. Piłkarze zeszli z boiska w 87. minucie fot. Team Deutschland
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Team Deutschland I Selección Nacional de Honduras

W sobotę przygotowująca się do Igrzysk Olimpijskich reprezentacja Niemiec do lat 23 mierzyła się z Hondurasem. Spotkanie zakończono przed 90. minutą.

Obie reprezentacje dogadały się, że sparing zostanie rozegrany w formacie 3x30 minut. Na pierwszą tercję Niemcy wyszli w składzie:

Müller; Henrichs, Pieper, Uduokhai, Raum, Maier, Arnold, Stach, Richter, Kruse, Amiri.

Reprezentacja Hondurasu dość szybko objęła prowadzenie, ale wyrównał Felix Uduokhai. Taki wynik utrzymywał się do 87. minuty, kiedy to doszło do sporego zamieszania. Jak pisze niemiecka federacja, reprezentujący na co dzień barwy Herthy Berlin Jordan Torunarigha został znieważony na tle rasowym, po czym cały jego zespół postanowił zejść z murawy i nie kontynuować meczu.

- W przypadku znieważenia naszego gracza na tle rasowym, nie mogliśmy kontynuować gry - skomentował selekcjoner niemieckiej ekipy, Stefan Kuntz.

Głos na temat całej sprawy zabrała również federacja Hondurasu, twierdząc, że doszło do boiskowego nieporozumienia.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Derby County karnie spadło na dno tabeli Championship OFICJALNIE: Derby County karnie spadło na dno tabeli Championship UEFA sprzeciwia się mundialowi co dwa lata. Stanowczy komunikat [OFICJALNIE] UEFA sprzeciwia się mundialowi co dwa lata. Stanowczy komunikat [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Miroslav Stoch wreszcie znalazł nowy klub po odejściu z Zagłębia Lubin OFICJALNIE: Miroslav Stoch wreszcie znalazł nowy klub po odejściu z Zagłębia Lubin OFICJALNIE: James Rodríguez w Katarze OFICJALNIE: James Rodríguez w Katarze Ronald Koeman udzielił szczerego wywiadu. „Z Messim na boisku w życiu by tak nie zrobił. Wiedział, że Messi byłby wściekły” Ronald Koeman udzielił szczerego wywiadu. „Z Messim na boisku w życiu by tak nie zrobił. Wiedział, że Messi byłby wściekły” Cristiano Ronaldo zobowiązany do transferu przez swoją matkę. „Chcę cię tam zobaczyć przed moją śmiercią!” Cristiano Ronaldo zobowiązany do transferu przez swoją matkę. „Chcę cię tam zobaczyć przed moją śmiercią!” FC Barcelona: Ronald Koeman wydał oświadczenie przed dziennikarzami i... uciekł z sali konferencyjnej FC Barcelona: Ronald Koeman wydał oświadczenie przed dziennikarzami i... uciekł z sali konferencyjnej

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy