Skład reprezentacji Polski do lat 21 na mecz z Czarnogórą

Skład reprezentacji Polski do lat 21 na mecz z Czarnogórą fot. Shutterstock
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: PZPN

Reprezentacja Polski U-21 zmierzy się dzisiaj z Czarnogórą. Przedstawiamy skład naszej kadry.

Biało-czerwoni przygotowują się do eliminacji w ramach EURO 2025. Naszymi przeciwnikami będą Niemcy, Izrael, Bułgaria, Estonia i Kosowo. Z tym ostatnim zagramy już ósmego września.

Podopiecznych Michała Probierza czeka sparing z Czarnogórą, a miejscem rywalizacji będzie DG Arena w Podgoricy.

Selekcjoner gości wystawił dzisiaj do gry Kacpra Kozłowskiego oraz Kajetana Szmyta.

Początek zawodów o godzinie 20:15.

***

Skład Polski na mecz z Czarnogórą:

POLSKA:

Bieszczad; Lipkowski, Peda, Pingot, Pyrka, Kałuziński, Kozłowski, Biegański, Wójtowicz, Włodarczyk, Szmyt.

Ławka:

Tobiasz, Marchwiński, Troć, Bukowski, Lipkowski, Lukoszek, Wędrychowski, Karasek, Krzyżak, Aleksander Buksa, Mądrzyk, Kłudka.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Wisła Kraków przeprowadzi hitowy transfer?! To zdobywca Pucharu Francji Wisła Kraków przeprowadzi hitowy transfer?! To zdobywca Pucharu Francji Nicola Zalewski zmieni klub nawet za 18 milionów euro?! Nicola Zalewski zmieni klub nawet za 18 milionów euro?! Wisła Kraków ma nowego bramkarza [OFICJALNIE] Wisła Kraków ma nowego bramkarza [OFICJALNIE] Legia Warszawa złożyła za niego trzy oferty. Bramkarz klubu z Ekstraklasy potwierdził, że wcześniej był bardzo blisko transferu do niej Legia Warszawa złożyła za niego trzy oferty. Bramkarz klubu z Ekstraklasy potwierdził, że wcześniej był bardzo blisko transferu do niej Piotr Stokowiec był gotowy to zrobić, skończyło się zupełnie inaczej. „Szybko poszło” Piotr Stokowiec był gotowy to zrobić, skończyło się zupełnie inaczej. „Szybko poszło” Co na to Borussia Dortmund? Marco Reus z jasnym stanowiskiem w sprawie przyszłości Co na to Borussia Dortmund? Marco Reus z jasnym stanowiskiem w sprawie przyszłości Beniaminek Ekstraklasy z nowym trenerem. ŁKS Łódź ogłosił następcę Piotra Stokowca [OFICJALNIE] Beniaminek Ekstraklasy z nowym trenerem. ŁKS Łódź ogłosił następcę Piotra Stokowca [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy