Składy na Górnik Zabrze - Wisła Kraków

Składy na Górnik Zabrze - Wisła Kraków
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Górnik Zabrze I Wisła Kraków

Znamy składy na poniedziałkowy mecz Ekstraklasy pomiędzy Górnikiem Zabrze a Wisłą Kraków.

Wychodząca powoli z dołka „Biała Gwiazda” zajmuje obecnie dziewiąte miejsce w ligowej tabeli. Krakowianie mają na koncie 29 punktów. Górnik z dorobkiem 17 „oczek” jest piętnasty.

Wielki powrót na ekstraklasowe boiska zanotuje dzisiaj Jakub Błaszczykowski. Oprócz niego w jedenastce „Białej Gwiazdy” jest również m.in. wypożyczony z Lechii Gdańsk Sławomir Peszko. W barwach Górnika zadebiutują z kolei Martin Chudý, Adam Örn Arnarson, Mateusz Matras i Walerian Gwilia.

Pierwszy gwizdek o 18:00.

GÓRNIK ZABRZE: Chudy, Arnarson, Wiśniewski, Bochniewicz, Koj, Matras, Wolsztyński, Gwilia, Żurkowski, Jimenez, Angulo.
Ławka:
Loska, Suarez, Zapolnik, Baidoo, Matuszek, Gryszkiewicz, Mystakidis.

WISŁA KRAKÓW:
Lis; Palcić, Wasilewski, Sadlok, Pietrzak, Błaszczykowski, Plewka, Basha, Drzazga, Peszko, Kolar.
Ławka: Buchalik, Klemenz, Burliga, Grabowski, Wojtkowski, Morys, Śliwa.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Kapustka nie trafi do Legii Kapustka nie trafi do Legii Liverpool najbliżej pozyskania Wernera, ale Niemiec otrzymał też dwie inne propozycje Liverpool najbliżej pozyskania Wernera, ale Niemiec otrzymał też dwie inne propozycje OFICJALNIE: Premier League uruchamia Galerię Sław. Pierwsi piłkarze znajdą się w niej już w marcu OFICJALNIE: Premier League uruchamia Galerię Sław. Pierwsi piłkarze znajdą się w niej już w marcu Manchester City idzie na wojnę z UEFA. OFICJALNIE: Klub złożył odwołanie do Trybunału Arbitrażowego ds. Sportu Manchester City idzie na wojnę z UEFA. OFICJALNIE: Klub złożył odwołanie do Trybunału Arbitrażowego ds. Sportu Liga Mistrzów: TVP dokonała wyboru rewanżowych meczów, które pokaże na swojej antenie Liga Mistrzów: TVP dokonała wyboru rewanżowych meczów, które pokaże na swojej antenie Nie tylko Slisz. Legia zasadza się na hit transferowy Nie tylko Slisz. Legia zasadza się na hit transferowy Legia Warszawa OFICJALNIE potwierdziła testy medyczne Slisza Legia Warszawa OFICJALNIE potwierdziła testy medyczne Slisza

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy