Składy na Legia - Astana

Składy na Legia - Astana
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Legia I UEFA

Poznaliśmy już wyjściowe jedenastki na rewanżowe spotkanie III rundy eliminacji Ligi Mistrzów pomiędzy Legią Warszawa a Astaną.

Przed legionistami ciężkie zadanie. Pierwsze spotkanie na trudnym terenie podopieczni Jacka Magiery przegrali bowiem 1:3.


Szkoleniowiec mistrza Polski zdecydował się na kilka zmian względem meczu numer jeden. Na murawie od początku zobaczymy dziś bowiem Jakuba Czerwińskiego, Michała Kopczyńskiego oraz Armando Sadiku. Na ławce usiedli Dąbrowski, Mączyński i Kasper Hämäläinen. 


Pierwszy gwizdek o godzinie 20:45.


Legia: Malarz – Jędrzejczyk, Pazdan, Czerwiński, Hlousek - Kucharczyk, Moulin, Kopczyński, Guilherme, Nagy – Sadiku.


Rezerwowi: Cierzniak, Dąbrowski, Broź, Mączyński, Szymański, Pasquato, Hamalainen.


Astana: Mokin – Szitow, Ancić, Logwinenko, Szomko – Twumasi, Majewskij, Kleinheisler, Mużykow, Murtazajew – Kabananga. 

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Premier League: Mecz Watford - Chelsea przerwany [OFICJALNIE] Premier League: Mecz Watford - Chelsea przerwany [OFICJALNIE] Manchester United: Ralf Rangnick spróbuje nakłonić Erlinga Brauta Haalanda na transfer. W nagrodę otrzyma dużą premię! Manchester United: Ralf Rangnick spróbuje nakłonić Erlinga Brauta Haalanda na transfer. W nagrodę otrzyma dużą premię! Raków Częstochowa przygotowany na odejście Marka Papszuna!? Ma kandydata na jego następcę Raków Częstochowa przygotowany na odejście Marka Papszuna!? Ma kandydata na jego następcę Raków Częstochowa: Vladan Kovačević może zaliczyć hitowy transfer do Serie A Raków Częstochowa: Vladan Kovačević może zaliczyć hitowy transfer do Serie A Borussia Dortmund anulowała 67 000 biletów na hitowy mecz z Bayernem Monachium [OFICJALNIE] Borussia Dortmund anulowała 67 000 biletów na hitowy mecz z Bayernem Monachium [OFICJALNIE] Mistrzostwa Świata: Poznaliśmy grupy kwalifikacji w strefie Oceanii. Mecze rozegrane zostaną... w Katarze [OFICJALNIE] Mistrzostwa Świata: Poznaliśmy grupy kwalifikacji w strefie Oceanii. Mecze rozegrane zostaną... w Katarze [OFICJALNIE] Argentyński dziennikarz tłumaczy się z krytycznych słów o Lionelu Messim. Przywołano je podczas gali Złotej Piłki 2021 Argentyński dziennikarz tłumaczy się z krytycznych słów o Lionelu Messim. Przywołano je podczas gali Złotej Piłki 2021

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy