Składy na Legia Warszawa - Europa FC

Składy na Legia Warszawa - Europa FC
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: UEFA

Poznaliśmy składy na rewanżowe spotkanie I rundy eliminacji Ligi Europy pomiędzy Legią Warszawa a drużyną Europa FC.

Piłkarze Aleksandara Vukovicia chcą zmazać plamę z pierwszego starcia. Mecz rozgrywany na terenie rywala, wicemistrza Gibraltaru, zakończył się wynikiem 0:0.

W porównaniu do spotkania numer jeden do jedenastki Legii wskoczył Sandro Kulenović. Przypomnijmy, że Vamara Sanogo doznał kontuzji kolana, wskutek której będzie pauzował przez kilka miesięcy.

Pierwszy gwizdek o 21:00.

LEGIA WARSZAWA: Majecki; Vesović, Wieteska, Remy, Jędrzejczyk, Novikovas, Gwilia, Andre Martins, Carlitos, Nagy, Kulenović.
Ławka:
Cierzniak, Jodłowiec, Lewczuk, Antolić, Agra, Stolarski, Niezgoda.

EUROPA FC:
Coleing; I. Ayew, Casado, J. Sanchez, Olivero, Dominguez, Quillo, Yahaya, Walker, De Barr, Valdes.
Ławka:
Munoz, Rodriguez, Pusey, Yome, Rosa, Salazar, Arbelo.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Pochettino mówi „tak” Manchesterowi United, ale ma warunek Pochettino mówi „tak” Manchesterowi United, ale ma warunek OFICJALNIE: Leonardo Campana w Wolverhampton OFICJALNIE: Leonardo Campana w Wolverhampton Jevtić o krok od odejścia z Lecha Poznań. Testy medyczne Jevtić o krok od odejścia z Lecha Poznań. Testy medyczne Hitowy transfer Odriozoli na ostatniej prostej Hitowy transfer Odriozoli na ostatniej prostej OFICJALNIE: Wilczek odchodzi z Brøndby OFICJALNIE: Wilczek odchodzi z Brøndby VAR po duńsku, czyli zasada 25 sekund VAR po duńsku, czyli zasada 25 sekund Krzysztof Piątek do Manchesteru United? To możliwe Krzysztof Piątek do Manchesteru United? To możliwe

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy