Składy na mecz Polska - Słowenia

Składy na mecz Polska - Słowenia fot. Transfery.info
Źródło: PZPN

Poznaliśmy składy, w jakich już o 20:45 wybiegną reprezentacje Polski i Słowenii na towarzyskie spotkanie we Wrocławiu.

Selekcjoner Adam Nawałka po zwycięstwie nad Rumunią (3:0) postanowił w meczu towarzyskim ze Słowenią dać szansę kilku zmiennikom oraz debiutantowi - Jackowi Góralskiemu. Przypomnijmy, że wcześniej zgrupowanie opuścili Robert Lewandowski, Łukasz Piszczek i Kamil Glik.

POLSKA: Boruc - Bereszyński, Cionek, Pazdan Jędrzejczyk - Krychowiak, Góralski, Wszołek, Mączyński, Kapustka - Teodorczyk

Ławka rezerwowych: Fabiański, Skorupski, Szczęsny, Sadlok, Lewczuk, Błaszczykowski, Dąbrowski, Grosicki, Jodłowiec, Linetty, Peszko, Zieliński, Wilczek

SŁOWENIA: Belec - Sikosek, Mevlja, Samardzić, Jović - Krhin, Verbić, Kurtić, Zajc, Omladić - Ilicić