Škrtel zostaje w Liverpoolu

Škrtel zostaje w Liverpoolu
Redakcja
Redakcja
Źródło: The Telegraph

Nowy szkoleniowiec Liverpoolu, Brendan Rodgers zdecydowanie wyraził się na temat Martina Škrtela i faktu, że mimo - jak sam stwierdził - pojawiających się ofert za swojego obrońcę, Słowak pozostanie na Anfield Road.

W jednym z zeszłotygodniowych wywiadów stoper Liverpoolu zasugerował, że otrzymał kilka ofert z innych klubów. Jest to niewątpliwie cenna informacja dla Rodgersa, gdyż Liverpool ma nadzieję na zakończenie negocjacji odnośnie odnowienia umowy 27-latka, które stanęły w martwym punkcie. Klub ma nadzieję na wznowienie rozmów w najbliższych tygodniach.

Po swoim debiutanckim spotkaniu na ławce trenerskiej Liverpoolczyków zremisowanym z Toronto FC 1:1, Rodgers powiedział, że będzie walczył, aby zatrzymać w drużynie swojego środkowego obrońcę. Zapytany o oferty za swojego defensora, Irlandczyk z Północy powiedział:
 
- Nic nie wiadomo mi o ofertach z innych klubów. Martin to fantastyczny obrońca, który pasuje do mojej koncepcji taktycznej. Będę ciężko walczył o jego pozostanie w klubie, gdyż należy do drużyny jak każdy. Niestety na plotki, które zawsze będą się pojawiać, musimy przymykać oko i poczekać do zamknięcia okna transferowego - skomentował szkoleniowiec drużyny z Merseyside.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] UEFA Youth League: Remontada Deportivo La Coruña. Pogoń Szczecin odpada z rozgrywek UEFA Youth League: Remontada Deportivo La Coruña. Pogoń Szczecin odpada z rozgrywek OFICJALNIE: Ansu Fati dołącza do Pedriego. Druga młoda gwiazda Barcelony z ogromną klauzulą OFICJALNIE: Ansu Fati dołącza do Pedriego. Druga młoda gwiazda Barcelony z ogromną klauzulą Newcastle United: Trzech nowych piłkarzy łączonych ze „Srokami” Newcastle United: Trzech nowych piłkarzy łączonych ze „Srokami” Diabeł tkwi w szczegółach, czyli moc transferowych bonusów Diabeł tkwi w szczegółach, czyli moc transferowych bonusów Warta Poznań pozyskała obrońcę poza oknem [OFICJALNIE] Warta Poznań pozyskała obrońcę poza oknem [OFICJALNIE] Newcastle United prosi kibiców o niezakładanie arabskich strojów [OFICJALNIE] Newcastle United prosi kibiców o niezakładanie arabskich strojów [OFICJALNIE] Mundial 2030: Wielka Brytania i Irlandia nie zorganizują turnieju przez... kibiców?! Mundial 2030: Wielka Brytania i Irlandia nie zorganizują turnieju przez... kibiców?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy