Škrtel zostaje w Liverpoolu

Škrtel zostaje w Liverpoolu
Redakcja
Redakcja
Źródło: The Telegraph

Nowy szkoleniowiec Liverpoolu, Brendan Rodgers zdecydowanie wyraził się na temat Martina Škrtela i faktu, że mimo - jak sam stwierdził - pojawiających się ofert za swojego obrońcę, Słowak pozostanie na Anfield Road.

W jednym z zeszłotygodniowych wywiadów stoper Liverpoolu zasugerował, że otrzymał kilka ofert z innych klubów. Jest to niewątpliwie cenna informacja dla Rodgersa, gdyż Liverpool ma nadzieję na zakończenie negocjacji odnośnie odnowienia umowy 27-latka, które stanęły w martwym punkcie. Klub ma nadzieję na wznowienie rozmów w najbliższych tygodniach.

Po swoim debiutanckim spotkaniu na ławce trenerskiej Liverpoolczyków zremisowanym z Toronto FC 1:1, Rodgers powiedział, że będzie walczył, aby zatrzymać w drużynie swojego środkowego obrońcę. Zapytany o oferty za swojego defensora, Irlandczyk z Północy powiedział:
 
- Nic nie wiadomo mi o ofertach z innych klubów. Martin to fantastyczny obrońca, który pasuje do mojej koncepcji taktycznej. Będę ciężko walczył o jego pozostanie w klubie, gdyż należy do drużyny jak każdy. Niestety na plotki, które zawsze będą się pojawiać, musimy przymykać oko i poczekać do zamknięcia okna transferowego - skomentował szkoleniowiec drużyny z Merseyside.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Transfery - Relacja na żywo [05/08/2021] Transfery - Relacja na żywo [05/08/2021] Jack Grealish odchodzi z Aston Villi, czas na testy medyczne. Będzie to największy  w historii transfer wewnątrz Premier League Jack Grealish odchodzi z Aston Villi, czas na testy medyczne. Będzie to największy w historii transfer wewnątrz Premier League Romelu Lukaku podjął decyzję. Czas na powrót do Premier League! Romelu Lukaku podjął decyzję. Czas na powrót do Premier League! Danny Ings z dużym transferem wewnątrz Premier League. Zapowiedź głośnego odejścia [OFICJALNIE] Danny Ings z dużym transferem wewnątrz Premier League. Zapowiedź głośnego odejścia [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Komisja Ligi reaguje na rekordową liczbę czerwonych kartek. PIĘĆ kar dyskwalifikacji [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Komisja Ligi reaguje na rekordową liczbę czerwonych kartek. PIĘĆ kar dyskwalifikacji [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Mariusz Stępiński opuścił Włochy. Czas na nową przygodę OFICJALNIE: Mariusz Stępiński opuścił Włochy. Czas na nową przygodę Filip Jagiełło zmienia klub we Włoszech Filip Jagiełło zmienia klub we Włoszech

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy