Škrtel zostaje w Liverpoolu

Škrtel zostaje w Liverpoolu
Redakcja
Redakcja
Źródło: The Telegraph

Nowy szkoleniowiec Liverpoolu, Brendan Rodgers zdecydowanie wyraził się na temat Martina Škrtela i faktu, że mimo - jak sam stwierdził - pojawiających się ofert za swojego obrońcę, Słowak pozostanie na Anfield Road.

W jednym z zeszłotygodniowych wywiadów stoper Liverpoolu zasugerował, że otrzymał kilka ofert z innych klubów. Jest to niewątpliwie cenna informacja dla Rodgersa, gdyż Liverpool ma nadzieję na zakończenie negocjacji odnośnie odnowienia umowy 27-latka, które stanęły w martwym punkcie. Klub ma nadzieję na wznowienie rozmów w najbliższych tygodniach.

Po swoim debiutanckim spotkaniu na ławce trenerskiej Liverpoolczyków zremisowanym z Toronto FC 1:1, Rodgers powiedział, że będzie walczył, aby zatrzymać w drużynie swojego środkowego obrońcę. Zapytany o oferty za swojego defensora, Irlandczyk z Północy powiedział:
 
- Nic nie wiadomo mi o ofertach z innych klubów. Martin to fantastyczny obrońca, który pasuje do mojej koncepcji taktycznej. Będę ciężko walczył o jego pozostanie w klubie, gdyż należy do drużyny jak każdy. Niestety na plotki, które zawsze będą się pojawiać, musimy przymykać oko i poczekać do zamknięcia okna transferowego - skomentował szkoleniowiec drużyny z Merseyside.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Agent Hakimiego wprost: To główna przyczyna transferu Agent Hakimiego wprost: To główna przyczyna transferu OFICJALNIE: Fabian Mrozek piłkarzem Liverpoolu OFICJALNIE: Fabian Mrozek piłkarzem Liverpoolu LaLiga: Ekspert ocenia wzbudzającą kontrowersje sytuację z Sergio Ramosem i Raúlem Garcíą LaLiga: Ekspert ocenia wzbudzającą kontrowersje sytuację z Sergio Ramosem i Raúlem Garcíą Javier Ajenjo Hyjek zagra w Ekstraklasie. Trafi do Piasta Gliwice Javier Ajenjo Hyjek zagra w Ekstraklasie. Trafi do Piasta Gliwice Sancho za 120 milionów i ani euro mniej Sancho za 120 milionów i ani euro mniej Cavani w Romie? Najpierw musi zostać spełniony jeden warunek Cavani w Romie? Najpierw musi zostać spełniony jeden warunek PSG i FC Barcelona ze wstępnym porozumieniem w sprawie Neymara już od kilku miesięcy?! PSG i FC Barcelona ze wstępnym porozumieniem w sprawie Neymara już od kilku miesięcy?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy