Škuletić nie dla Legii? Mistrz Polski ma poważnego konkurenta!

Škuletić nie dla Legii? Mistrz Polski ma poważnego konkurenta!
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Novosti.rs | Vesti.rs

Petar Škuletić przymierzany do zasilenia szeregów Legii Warszawa może ostatecznie wybrać inną opcję i przenieść się do PAOK-u.

Przedstawiciele „Wojskowych” coraz odważniej rozglądają się na rynku transferowym w poszukiwaniu wzmocnień dla swojego zespołu przed startem rundy wiosennej. Ostatnio portal „Sport.pl” poinformował, że na celowniku warszawskiej drużyny znalazł się Petar Škuletić z Lokomotiwu Moskwa.

Serb otrzymał od rosyjskiego klubu zielone światło na poszukiwanie nowego pracodawcy, dlatego ze spokojem rozważy każdą z otrzymanych ofert.

Do tej pory wydawało się, że największe zainteresowanie jego usługami wyraża Legia, ale teraz dołączył do niej także PAOK. Aktualny wicemistrz Grecji, podobnie jak polski zespół, poszukuje wzmocnień przed rozpoczęciem rywalizacji w fazie pucharowej Ligi Europy, w której to ekipa z Salonik zmierzy się z Schalke 04.

Zagraniczne media są przekonane, że 26-letni napastnik skorzysta z propozycji drużyny Superleague Ellada, która jest gotowa wyłożyć na niego ponad milion euro. Pieniądze nie są jedynym atutem PAOK-u w walce z „Wojskowymi” o tego zawodnika. Na jego korzyść przemawia również fakt, że szkoleniowcem greckiego klubu jest rodak Škuleticia - Vladimir Ivić.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Rúben Amorim może zostać zawieszony nawet na SZEŚĆ lat. Sporting wydał ostre oświadczenie [OFICJALNIE] Rúben Amorim może zostać zawieszony nawet na SZEŚĆ lat. Sporting wydał ostre oświadczenie [OFICJALNIE] FC Barcelona: Victor Font ma żal do Xaviego FC Barcelona: Victor Font ma żal do Xaviego Reprezentacja Polski bez Lewandowskiego na mecz z Anglią?! Reprezentacja Polski bez Lewandowskiego na mecz z Anglią?! Złoty But: Robert Lewandowski nokautuje konkurencję. Przetasowania w czołówce Złoty But: Robert Lewandowski nokautuje konkurencję. Przetasowania w czołówce FC Barcelona: Nowy dyrektor sportowy w środę przyleci do Katalonii [RAC1] FC Barcelona: Nowy dyrektor sportowy w środę przyleci do Katalonii [RAC1] Bjelica znów to zrobił. „To rysowanie linii to cirkus, VAR to cirkus” Bjelica znów to zrobił. „To rysowanie linii to cirkus, VAR to cirkus” Olympique Marsylia odpadł z Pucharu Francji po porażce z czwartoligowcem Olympique Marsylia odpadł z Pucharu Francji po porażce z czwartoligowcem

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy