Sky: Sensacyjny następca Ousmane’a Dembélé w Dortmundzie?!
2017-08-12 17:09:27; Aktualizacja: 8 lat temu
Transfer Juliana Draxlera może zamknąć koło transferowe, w którym znalazły się Paris Saint-Germain, FC Barcelona i Borussia Dortmund.
Przed kilkunastoma dniami Paris Saint-Germain wykupiło z Barcelony Neymara za 222 miliony euro. Brazylijczyk to lewy skrzydłowy, którego transfer znacznie zmniejsza szanse Juliana Draxlera na regularne występy w paryskim klubie i Niemiec zastanawia się nad opuszczeniem klubu. Według informacji niemieckiego „Sky”, wychowanek Schalke Gelsenkirchen może zastąpić w Borussii Dortmund Ousmane’a Dembélé, noszącego się z zamiarem odejścia do „Dumy Katalonii”.
Z punktu widzenia kibiców Borussii Dortmund, mógłby to być jeden z najbardziej kontrowersyjnych transferów ostatnich lat. Wychowanek Schalke Gelsenkirchen rozegrał w jego barwach 170 spotkań, w których zdobył 30 trafień i 29 asyst. Należy jednak pamiętać, że „Die Königsblauen” to największy rywal dortmundczyków i Draxler musiałby solidnie zapracować na ich wsparcie. Podobnie było z powrotem Mario Götze, który opuszczał Signal Iduna Park na rzecz Bayernu w bardzo kontrowersyjnych okolicznościach.
23-letni Draxler opuścił Schalke przed dwoma laty, kiedy to związał się w Wolfsburgiem. W ekipie „Wilków” nie grał zbyt długo i pół roku temu trafił do Paris Saint-Germain. Teraz piłkarz, który był kapitanem reprezentacji Niemiec podczas Pucharu Konfederacji, może wrócić do Niemiec.






![Nie przebił się w Zagłębiu Lubin, teraz imponuje skutecznością we Włoszech [WIDEO]](img/photos/112005/170x113/daniel-mikolajewski-parma.jpg)

![Duża wpadka Radosława Majeckiego [WIDEO]](img/photos/112455/170x113/xyz.jpg)





![Nie przebił się w Zagłębiu Lubin, teraz imponuje skutecznością we Włoszech [WIDEO]](img/photos/112005/90x60/daniel-mikolajewski-parma.jpg)

![Duża wpadka Radosława Majeckiego [WIDEO]](img/photos/112455/90x60/xyz.jpg)

![Ekstraklasa: Składy na GKS Katowice – Piast Gliwice [OFICJALNIE]](img/photos/104977/170x113/gks-katowice-piast-gliwice.jpg)




