Sky Sports: Tottenham i Manchester City po francuskiego pomocnika

Sky Sports: Tottenham i Manchester City po francuskiego pomocnika
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Sky Sports

Jak podaje Sky Sports, działacze Manchesteru City i Tottenhamu są zainteresowani pozyskaniem Mattéo Guendouziego z Lorient.

Przedstawiciele obu klubów Premier League regularnie obserwują występy 18-letniego defensywnego pomocnika i niewykluczone, że w najbliższym czasie przejdą do konkretnego działania, by go pozyskać.


Młody zawodnik trafił do Lorient w 2014 roku, a w poprzednim zadebiutował w jego pierwszym zespole. Sezon 2016/2017 Guendouzi zakończył z ośmioma występami w Ligue 1. W tym ma już na koncie 10 spotkań w rozgrywkach Ligue 2, do których kilka miesięcy temu spadła ekipa z Bretanii.


Guendouzi, który ma marokańskie korzenie, regularnie występuje również we francuskich kadrach różnych kategorii wiekowych. Kilka tygodni temu zadebiutował on w reprezentacji „Trójkolorowych” do lat 20.


Warto dodać, że zanim młody piłkarz trafił do Lorient, przez wiele lat szkolił się w Paris Saint-Germain.


Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Milik spotkał się z władzami Napoli. Jest wstępne porozumienie Milik spotkał się z władzami Napoli. Jest wstępne porozumienie AC Milan z dobrymi wiadomościami dla kibiców. Trzy powroty po koronawirusie [OFICJALNIE] AC Milan z dobrymi wiadomościami dla kibiców. Trzy powroty po koronawirusie [OFICJALNIE] Peszko reklamuje… alkomaty. Będzie promował odpowiedzialność za kółkiem Peszko reklamuje… alkomaty. Będzie promował odpowiedzialność za kółkiem Chelsea poluje na utalentowanego defensora. Może przebić transfer Ibrahimovicia Chelsea poluje na utalentowanego defensora. Może przebić transfer Ibrahimovicia Manchester City chce zaoferować za rozchwytywanego pomocnika 40 milionów euro Manchester City chce zaoferować za rozchwytywanego pomocnika 40 milionów euro Liverpool FC: Operacja Van Dijka szansą na jego szybszy powrót Liverpool FC: Operacja Van Dijka szansą na jego szybszy powrót Kucharski przerywa milczenie Kucharski przerywa milczenie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy