Śladami Ousmane'a Dembélé? Borussia Dortmund pracuje nad transferem skrzydłowego

Śladami Ousmane'a Dembélé? Borussia Dortmund pracuje nad transferem skrzydłowego fot. Transfery.info
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Footmarcato

Jak podaje Footmercato, na celowniku Borussii Dortmund znalazł się zawodnik Rennes, Lucas Da Cunha.

Zaledwie 17-letni piłkarz najczęściej gra na lewym skrzydle. Da Cunha nie zadebiutował jeszcze w pierwszej drużynie Rennes, ale od dawna uchodzi za duży talent i wzbudza zainteresowanie bogatszych europejskich klubów.

Jednym z nich jest właśnie Borussia, która przeszła już do konkretnego działania. Lider Bundesligi zaoferował na razie Rennes cztery miliony euro. Samemu atakującemu zaproponował z kolei pięcioletni kontrakt. Jego aktualna umowa z Rennes jest ważna do 30 czerwca 2021 roku.

Da Cunha ma na koncie występy w reprezentacjach Francji różnych kategorii wiekowych. W kończącym się roku zadebiutował w kadrze do lat 18.

Zainteresowanie BVB skrzydłowym przypomina transfer Ousmane'a Dembélé. 21-letni dziś zawodnik trafił do Dortmundu w 2016 roku właśnie z Rennes. Po zaledwie roku dortmundczycy sprzedali go Barcelonie za ponad 100 milionów. Trzeba jednak podkreślić, że Dembélé, przenosząc się do stolicy Zagłębia Ruhry, miał już za sobą bardzo udany sezon w Ligue 1.


Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Pierwsze sensacje w Pucharze Polski 2023/2024. Dwóch Ekstraklasowiczów na deskach Pierwsze sensacje w Pucharze Polski 2023/2024. Dwóch Ekstraklasowiczów na deskach Zwrot akcji w sprawie meczów Ekstraklasy. Transmisje o krok od otwartej telewizji Zwrot akcji w sprawie meczów Ekstraklasy. Transmisje o krok od otwartej telewizji Victor Osimhen kompletnie zignorował Piotra Zielińskiego i Diego Demme [WIDEO] Victor Osimhen kompletnie zignorował Piotra Zielińskiego i Diego Demme [WIDEO] Polak gra od deski do deski w Anglii. „Warto mu się przyjrzeć” Polak gra od deski do deski w Anglii. „Warto mu się przyjrzeć” Raków Częstochowa: Ważny zawodnik mistrza Polski blisko powrotu do gry Raków Częstochowa: Ważny zawodnik mistrza Polski blisko powrotu do gry OFICJALNIE: Aleksandar Prijović odchodzi z Western United OFICJALNIE: Aleksandar Prijović odchodzi z Western United Puchar Polski: 15-latek między słupkami. Składy na mecz rezerw Legii Warszawa z Ruchem Chorzów, jest transmisja Puchar Polski: 15-latek między słupkami. Składy na mecz rezerw Legii Warszawa z Ruchem Chorzów, jest transmisja

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy