Śląsk Wrocław o krok od pierwszego letniego transferu

Śląsk Wrocław o krok od pierwszego letniego transferu
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Watch Ekstraklasa

Peter Schwarz zostanie nowym zawodnikiem Śląska Wrocław, o czym poinformował portal „Watch Ekstraklasa”.

Choć sezon się jeszcze nie skończył, to wiele ekip zaczyna się powoli zbroić przed kolejnym sezonem. Do tej grupy zalicza się między innymi Śląsk Wrocław.

W ostatnich dniach pisaliśmy o tym, że do drużyny prowadzonej przez Jacka Magierę może dołączyć Dominik Furman. To jednak niejedyny piłkarz, który znalazł się na celowniku „Wojskowych”.

Zdecydowanie bliżej przenosin do wspomnianej ekipy jest Peter Schwarz. Zdaniem portalu „Watch Ekstraklasa” zawodnik przeszedł już testy medyczne i lada dzień klub powinien poinformować o tym transferze.

29-latek trafi do Wrocławia z Rakowa Częstochowa. W drużynie prowadzonej przez Marka Papszuna występował od lipca 2018 roku. W trwającym sezonie zanotował łącznie 29 występów, a jego dorobek to cztery bramki i dwie asysty.

Śląsk nie był jedyną ekipą, która zabiegała o względy środkowego pomocnika. Mówiło się też o nim między innymi w kontekście Wisły Kraków.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Getafe z pierwszym od 2011 roku golem strzelonym Atlético Madryt. Kuriozalne okoliczności Getafe z pierwszym od 2011 roku golem strzelonym Atlético Madryt. Kuriozalne okoliczności FIFA 22: 19 najszybszych piłkarzy w grze FIFA 22: 19 najszybszych piłkarzy w grze Robert Lewandowski odebrał Złotego Buta za sezon 2020/2021 Robert Lewandowski odebrał Złotego Buta za sezon 2020/2021 Lionel Messi kontuzjowany. PSG wydało komunikat [OFICJALNIE] Lionel Messi kontuzjowany. PSG wydało komunikat [OFICJALNIE] Leonardo Spinazzola zapowiedział powrót do gry jeszcze w tym roku. Może zdążyć na hit Serie A! Leonardo Spinazzola zapowiedział powrót do gry jeszcze w tym roku. Może zdążyć na hit Serie A! FIFA 22: 36 najlepszych bramkarzy. W tym dwóch Polaków! FIFA 22: 36 najlepszych bramkarzy. W tym dwóch Polaków! U-19: Zagraniczne powołania Mariusza Rumaka [OFICJALNIE] U-19: Zagraniczne powołania Mariusza Rumaka [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy