Śląsk Wrocław o krok od pierwszego letniego transferu

Śląsk Wrocław o krok od pierwszego letniego transferu
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Watch Ekstraklasa

Peter Schwarz zostanie nowym zawodnikiem Śląska Wrocław, o czym poinformował portal „Watch Ekstraklasa”.

Choć sezon się jeszcze nie skończył, to wiele ekip zaczyna się powoli zbroić przed kolejnym sezonem. Do tej grupy zalicza się między innymi Śląsk Wrocław.

W ostatnich dniach pisaliśmy o tym, że do drużyny prowadzonej przez Jacka Magierę może dołączyć Dominik Furman. To jednak niejedyny piłkarz, który znalazł się na celowniku „Wojskowych”.

Zdecydowanie bliżej przenosin do wspomnianej ekipy jest Peter Schwarz. Zdaniem portalu „Watch Ekstraklasa” zawodnik przeszedł już testy medyczne i lada dzień klub powinien poinformować o tym transferze.

29-latek trafi do Wrocławia z Rakowa Częstochowa. W drużynie prowadzonej przez Marka Papszuna występował od lipca 2018 roku. W trwającym sezonie zanotował łącznie 29 występów, a jego dorobek to cztery bramki i dwie asysty.

Śląsk nie był jedyną ekipą, która zabiegała o względy środkowego pomocnika. Mówiło się też o nim między innymi w kontekście Wisły Kraków.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] EURO 2020: Paulo Sousa skomentował przegrany występ reprezentacji Polski przeciwko Słowacji EURO 2020: Paulo Sousa skomentował przegrany występ reprezentacji Polski przeciwko Słowacji EURO 2020. Jan Bednarek: Zagraliśmy jak juniorzy EURO 2020. Jan Bednarek: Zagraliśmy jak juniorzy EURO 2020: Składy na Hiszpania - Szwecja [OFICJALNIE] EURO 2020: Składy na Hiszpania - Szwecja [OFICJALNIE] EURO 2020: Porażka Polaków na rozpoczęcie Mistrzostw Europy EURO 2020: Porażka Polaków na rozpoczęcie Mistrzostw Europy EURO 2020: Wojciech Szczęsny pechowo zapisał się w historii turnieju EURO 2020: Wojciech Szczęsny pechowo zapisał się w historii turnieju EURO 2020: Schick z najładniejszą bramką Mistrzostw Europy?! [WIDEO] EURO 2020: Schick z najładniejszą bramką Mistrzostw Europy?! [WIDEO] Buffon gra dalej! [OFICJALNIE] „Wybieram między ambicją a emocjami” Buffon gra dalej! [OFICJALNIE] „Wybieram między ambicją a emocjami”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy