Śląsk załatwia pierwszy zimowy transfer. Zawada ma trafić do Wrocławia

Śląsk załatwia pierwszy zimowy transfer. Zawada ma trafić do Wrocławia
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Marcin Torz I Przegląd Sportowy

Oskar Zawada może przenieść się z Wisły Płock do Śląska Wrocław - podaje Marcin Torz z „Super Expressu”.

Na temat zbliżającego się transferu 23-latka pisze również „Przegląd Sportowy”. W grę wchodzi półroczne wypożyczenie z opcją wykupu.

Zawada jest piłkarzem Wisły od początku 2018 roku, kiedy to zdecydował się na powrót do Polski z Niemiec. Były młodzieżowy reprezentant kraju zakończył poprzedni sezon z sześcioma ligowymi trafieniami na koncie. Jeśli chodzi o obecne rozgrywki, wybiegał na ekstraklasowe boiska siedem razy, notując asystę. Do tego strzelił gola w Pucharze Polski.

Wszystko wskazuje na to, że Zawada będzie pierwszym zimowym wzmocnieniem Śląska. Planowo ma on we Wrocławiu zwiększyć rywalizację dla Erika Expósito.

Po rozegraniu 20 kolejek ekipa z województwa dolnośląskiego zajmuje czwarte miejsce w tabeli Ekstraklasy.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk OFICJALNIE: Wisła Kraków pozyskała Heberta OFICJALNIE: Wisła Kraków pozyskała Heberta Liga Mistrzów: Druga faza grupowa lub sześć grup?! Liga Mistrzów: Druga faza grupowa lub sześć grup?! To mogliście przegapić, czyli 24 najciekawsze transakcje potwierdzone w pierwszej części okna To mogliście przegapić, czyli 24 najciekawsze transakcje potwierdzone w pierwszej części okna Inter Mediolan zwiększa ofertę za Eriksena. Di Marzio na przekór kolegom po fachu Inter Mediolan zwiększa ofertę za Eriksena. Di Marzio na przekór kolegom po fachu Manchester United: Udało się! Wstępne porozumienie w sprawie Bruno Fernandesa Manchester United: Udało się! Wstępne porozumienie w sprawie Bruno Fernandesa Arsenal włącza się do walki o rozchwytywanego Brazylijczyka Arsenal włącza się do walki o rozchwytywanego Brazylijczyka Transferowy rekord Peru. OFICJALNIE: Ekstraklasa pobita Transferowy rekord Peru. OFICJALNIE: Ekstraklasa pobita

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy