Slaven Bilić odrzucił ofertę pracy w West Bromwich Albion

Slaven Bilić odrzucił ofertę pracy w West Bromwich Albion fot. Transfery.info
Redakcja
Redakcja
Źródło: The Telegraph

Slaven Bilić, który niedawno został zwolniony z West Hamu United, odmówił przejęcia West Bromwich Albion.

Na The Hawthorns trwają poszukiwania nowego menadżera po zwolnieniu Anthony'ego Pulisa. Jednym z kandydatów na następcę 59-latka był do niedawna Slaven Bilić, który pozostaje bez pracy, odkąd na początku listopada zwolniono go z West Hamu. Chińskiemu właścicielowi WBA, Guochuanowi Lai, zależy, aby nowy menadżer miał doświadczenie w Premier League, dlatego chciał porozmawiać z Chorwatem na temat ewentualnej współpracy.

W odpowiedzi 49-latek poinformował jednak przedstawicieli West Bromu, że co najmniej do nowego roku nie zamierza podejmować konkretnej decyzji odnośnie swojej przyszłości. Aktualnie spędza on czas z rodziną i nie myśli o nowej pracy.

Mimo zwolnienia z powodu słabych wyników, przygodę Bilicia z zespołem „Młotów” należy uznać za udaną. Pierwszy sezon pod wodzą Chorwata West Ham zakończył na siódmym, a drugi na jedenastym miejscu w tabeli Premier League. Dopiero na początku trzeciego roku w WHU doświadczonego trenera dopadł kryzys formy.

Po odmowie Bilicia  faworytem do objęcia zespołu WBA jest inny były opiekun West Hamu, Alan Pardew. W najbliższym meczu z Tottenhamem zespół poprowadzi jednak pełniący do niedawna rolę asystenta Tony'ego Pulisa, Gary Megson. Zaznacza on jednak, że zaistniała sytuacja jest dla niego bardzo niekomfortowa i nawet nie myśli o ewentualnym pozostaniu na stanowisku pierwszego trenera West Bromwich Albion.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Kapitan Górnika Zabrze: Powiedziałem sędziemu, że jest frajer, ale to znaczy, że jest gość [WIDEO] Kapitan Górnika Zabrze: Powiedziałem sędziemu, że jest frajer, ale to znaczy, że jest gość [WIDEO] Kto zostanie trenerem Wisły Kraków? Możliwi kandydaci Kto zostanie trenerem Wisły Kraków? Możliwi kandydaci Wisła Kraków z krótkim komunikatem [OFICJALNIE]. Kluczowe spotkanie Wisła Kraków z krótkim komunikatem [OFICJALNIE]. Kluczowe spotkanie Wisła Kraków: Radosław Sobolewski podał się do dymisji Wisła Kraków: Radosław Sobolewski podał się do dymisji Wisła Kraków czwarty raz pokonana. „Sabotażysta” [WIDEO] Wisła Kraków czwarty raz pokonana. „Sabotażysta” [WIDEO] Zmarnowana szansa drużyny Cristiano Ronaldo. Al-Hilal zmiażdżyło Al-Nassr [WIDEO] Zmarnowana szansa drużyny Cristiano Ronaldo. Al-Hilal zmiażdżyło Al-Nassr [WIDEO] Bogusław Leśnodorski w sprawie Legii Warszawa. „Myślę, że chyba nadszedł czas...” Bogusław Leśnodorski w sprawie Legii Warszawa. „Myślę, że chyba nadszedł czas...”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy