Śmierć mamy Jürgena Kloppa. Szkoleniowiec nie może wziąć udziału w pogrzebie

Śmierć mamy Jürgena Kloppa. Szkoleniowiec nie może wziąć udziału w pogrzebie fot. lev radin / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Schwarzwälder Bote

Niemieckie media poinformowały o śmierci mamy Jürgena Kloppa, Elisabeth. Menedżer Liverpoolu nie będzie mógł wziąć udziału w pogrzebie.

W ostatnim czasie pojawiła się w mediach informacja o śmierci mamy Jürgena Kloppa, Elisabeth. Miała ona 81 lat.

Ze względu na obostrzenia spowodowane pandemią koronawirusa jej syn nie będzie mógł wziąć udziału w pogrzebie. Niemiec nie może się z tym pogodzić.

- Ona była dla mnie tak naprawdę wszystkim. To była prawdziwa mama w najlepszym tego słowa znaczeniu. Jako pobożny chrześcijanin wiem, że jest teraz w lepszym miejscu - przyznał Klopp w rozmowie z „Schwarzwälder Bote”.

- Fakt, że nie mogę być na pogrzebie, jest bolesny. To wynik z okropnych czasów, z którymi przychodzi nam się teraz mierzyć. Jak tylko pozwolą okoliczności, przylecę do Niemiec i oddam mojej mamie należny hołd - dodaje.

Rodzicielka menedżera Liverpoolu była wdową od przeszło 20 lat. W 2000 roku zmarł bowiem ojciec Jürgena Kloppa, a niegdyś bramkarz, Norbert.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Widzew Łódź ogłosił nazwisko nowego trenera [OFICJALNIE] Widzew Łódź ogłosił nazwisko nowego trenera [OFICJALNIE] Martin Chudý odchodzi z Górnika Zabrze. W sumie trzy pożegnania [OFICJALNIE] Martin Chudý odchodzi z Górnika Zabrze. W sumie trzy pożegnania [OFICJALNIE] Christian Eriksen wyszedł ze szpitala. Wiadomość od Duńczyka Christian Eriksen wyszedł ze szpitala. Wiadomość od Duńczyka José Mourinho: Prawda o Edenie Hazardzie? Oto ona… José Mourinho: Prawda o Edenie Hazardzie? Oto ona… Górnik Zabrze kontraktuje mistrza Polski. Mateusz Cholewiak dołączył do zespołu [OFICJALNIE] Górnik Zabrze kontraktuje mistrza Polski. Mateusz Cholewiak dołączył do zespołu [OFICJALNIE] Legia Warszawa finalizuje ciekawy transfer ofensywnego pomocnika. Były reprezentant Portugalii [OFICJALNIE] Legia Warszawa finalizuje ciekawy transfer ofensywnego pomocnika. Były reprezentant Portugalii [OFICJALNIE] Wisła Kraków: Nici z transferu Ondráška? Czech ma wylądować w innym klubie Wisła Kraków: Nici z transferu Ondráška? Czech ma wylądować w innym klubie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy