Smokowski odchodzi z Canal+

Smokowski odchodzi z Canal+ fot. Transfery.info
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: Sportowe Fakty WP.pl

Tomasz Smokowski niebawem zakończy swoją współpracę z Canal+ (obecnie NC+).

We wspomnianej stacji jeden z najbardziej popularnych komentatorów w Polsce pracuje od 23 lat, jednak nie będzie dalej kontynuował tej przygody. Jak poinformowały „Sportowe Fakty WP.pl”, 44-latek wraz z końcem 2017 roku pożegna się ze stacją.

Póki co nie wiadomo, dlaczego Smokowski podjął decyzję o odejściu, gdyż - jak dodaje wspomniane źródło - odmawia komentarza. Do kolegów z redakcji miał wysłać pożegnalne listy, wspominając o tym, że skupi się na realizacji „własnych projektów”.

Smokowski w ostatnich latach znany był przede wszystkim z roli współprowadzącego program „Liga+ Extra”, gdzie razem z Andrzejem Twarowskim i zaproszonymi gośćmi podsumowywał wydarzenia w Ekstraklasie. Swego czasu był też szefem działu sportowego NC+.

Dzienniakrza czterokrotnie nagradzano Piłkarskim Oscarem dla najlepszego komentatora (lata: 2002, 2005, 2006, 2009). W swoim dorobku ma także wyreżyserowany film o reprezentacji Polski prowadzonej przez Jerzego Engela, który związany jest z jej występem kadry na mundialu w 2002 roku. Jego tytuł to „W kadrze - Korea 2002”.

Więcej na temat: Canal+ Tomasz Smokowski Polska

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Wisła Kraków zrezygnowała z transferu Wisła Kraków zrezygnowała z transferu Puchar Polski: Składy na Piast Gliwice - Raków Częstochowa [OFICJALNIE] Puchar Polski: Składy na Piast Gliwice - Raków Częstochowa [OFICJALNIE] Szpital w Wiśle Kraków. Nowy uraz [OFICJALNIE] Szpital w Wiśle Kraków. Nowy uraz [OFICJALNIE] Nie tylko FC Barcelona. Roberto De Zerbi może być alternatywą dla giganta Nie tylko FC Barcelona. Roberto De Zerbi może być alternatywą dla giganta Cracovia też szuka napastnika. Wiadomo, ile jest w stanie mu zapłacić Cracovia też szuka napastnika. Wiadomo, ile jest w stanie mu zapłacić Michał Probierz pominie 72-krotnego reprezentanta Polski?! Ma nie dostać powołania na marcowe mecze Michał Probierz pominie 72-krotnego reprezentanta Polski?! Ma nie dostać powołania na marcowe mecze To ma być nowy klub Marcela Zylli, który odszedł ze Śląska Wrocław To ma być nowy klub Marcela Zylli, który odszedł ze Śląska Wrocław

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy