Smokowski odchodzi z Canal+

Smokowski odchodzi z Canal+ fot. Transfery.info
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: Sportowe Fakty WP.pl

Tomasz Smokowski niebawem zakończy swoją współpracę z Canal+ (obecnie NC+).

We wspomnianej stacji jeden z najbardziej popularnych komentatorów w Polsce pracuje od 23 lat, jednak nie będzie dalej kontynuował tej przygody. Jak poinformowały „Sportowe Fakty WP.pl”, 44-latek wraz z końcem 2017 roku pożegna się ze stacją.

Póki co nie wiadomo, dlaczego Smokowski podjął decyzję o odejściu, gdyż - jak dodaje wspomniane źródło - odmawia komentarza. Do kolegów z redakcji miał wysłać pożegnalne listy, wspominając o tym, że skupi się na realizacji „własnych projektów”.

Smokowski w ostatnich latach znany był przede wszystkim z roli współprowadzącego program „Liga+ Extra”, gdzie razem z Andrzejem Twarowskim i zaproszonymi gośćmi podsumowywał wydarzenia w Ekstraklasie. Swego czasu był też szefem działu sportowego NC+.

Dzienniakrza czterokrotnie nagradzano Piłkarskim Oscarem dla najlepszego komentatora (lata: 2002, 2005, 2006, 2009). W swoim dorobku ma także wyreżyserowany film o reprezentacji Polski prowadzonej przez Jerzego Engela, który związany jest z jej występem kadry na mundialu w 2002 roku. Jego tytuł to „W kadrze - Korea 2002”.

Więcej na temat: Canal+ Tomasz Smokowski Polska

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Rozchwytywany pomocnik zaoferowany Bayernowi Monachium Rozchwytywany pomocnik zaoferowany Bayernowi Monachium OFICJALNIE: Inter Mediolan zdobywcą Scudetto. Tytuł przypieczętował w derbach [WIDEO] OFICJALNIE: Inter Mediolan zdobywcą Scudetto. Tytuł przypieczętował w derbach [WIDEO] Kolejka chętnych po najlepszego strzelca w Belgii. 25 goli w 32 meczach Kolejka chętnych po najlepszego strzelca w Belgii. 25 goli w 32 meczach FIFA bliska zawarcia kontraktu na transmisję nowych Klubowych Mistrzostw Świata FIFA bliska zawarcia kontraktu na transmisję nowych Klubowych Mistrzostw Świata Rúben Amorim poleciał na negocjacje. Trenerski transfer coraz bliżej Rúben Amorim poleciał na negocjacje. Trenerski transfer coraz bliżej Sebastian Musiolik porównał pracę z Janem Urbanem i Markiem Papszunem. „W Częstochowie to raczej by się nie wydarzyło” Sebastian Musiolik porównał pracę z Janem Urbanem i Markiem Papszunem. „W Częstochowie to raczej by się nie wydarzyło” Bayern Monachium ma nowego faworyta do zastąpienia Thomasa Tuchela Bayern Monachium ma nowego faworyta do zastąpienia Thomasa Tuchela

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy